Четвер, 13.12.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Вересень » 23 » Роман Скрипін: Нас виштовхують з країни
23.09.2017 (07:21)  

   Роман Скрипін: Нас виштовхують з країни
Нас виштовхують з країни. Нам, хто хотів би жити в країні можливостей й в такій Україні, в якій би хотілося б жити, дають зрозуміти це в різний спосіб: "Ви тут не потрібні. Їдьте, так буде краще для всіх".

Я на собі це відчув на межі 2015 - 2016 років. І потім мені розповіли, що був саме такий план. Щоби я виїхав. З іншими - м'якше. Але система, яка відновлюється надзвичайно активно руками навіть тих, хто вчора її долав, нам натякає/говорить/погрожує: давай, малиш, тікай звідси.

Система ім. УССР. Вона працює на ресурсне самовиснаження. Якщо виїдуть усі, хто для неї неприємний, то її самовбивчий колапс наблизиться швидше. Якщо не виїдуть, то Система дістане новий Майдан. Він буде сплетений у найжорсткіший та найдивніший спосіб.

Це грубий люмпен, з якого тягнуть останні соки й який не хоче думати головою, а хоче їсти, споживати й щоби ним опікувалися; це ті, хто не втратив відчуття гідності й вміє заробляти на себе, хто ніяк не розраховував, що у пост-майданний період це чиновницьке бидло й надалі диктуватиме йому що робити; й насамкінець це ті, хто був на фронті й не розуміє, не ЩО саме він захищав, а КОГО саме він захищав. Хіба того, хто плює в обличчя?

Для цих людей країна - святе поняття. А от усі ці політикано-чиновники-депутатирізногоґатунку - бидло. І це бидло дозволяє собі плювати в очі захисникам. Система відновилася й втратила знов відчуття реальності. Нас хочуть позбавитися. Ніби ми зайві на цьому "святі життя". І нам у разі чого кажуть, що у нас війна. Але офіційно АТО.

І Путін нападе. Так він напав. Спочатку Крим. І цього вже було досить. І якого біса ви, представники цієї прекрасної Системи, не захистили країну, а не державу? В мене знов тяжкий вибір: лишитися чи поїхати. Якщо слідувати логіці, то треба їхати, бо сподівання вичерпані. Якщо слідувати серцю, то треба лишатися. Бо немає більшого задоволення, ніж споглядання на повішеного покидька на Майдані.

Роман Скрипін, Фейсбук

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 744 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (23.09.2017 16:53)
«…лишитися чи поїхати».

Треба лишатися, бо вороги української нації так і чекають, аби українці роз’їхалися по світах і розтворилися між різними народами. Вони створюють «закони» й умови для народу, рівні геноциду. Це «тиха депортація». Молоді виїдуть, старі повмирають – приходь і селися на вільних землях та в порожніх домівках. Не та війна, де стріляють, а та війна, де виживають з країни. Саме це і називається гібридною війною, коли ворог «законно» хазяйнує у твоїй державі.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.