Неділя, 18.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Вересень » 25 » УЧАСНИК АТО, ЯКОГО УВ’ЯЗНИЛИ ЗА ЗУСТРІЧ СААКАШВІЛІ НА КОРДОНІ, ВПАВ У КОМУ І ЗАРАЗ У РЕАНІМАЦІЇ (ВІДЕО)
25.09.2017 (21:35)  

   УЧАСНИК АТО, ЯКОГО УВ’ЯЗНИЛИ ЗА ЗУСТРІЧ СААКАШВІЛІ НА КОРДОНІ, ВПАВ У КОМУ І ЗАРАЗ У РЕАНІМАЦІЇ (ВІДЕО)
Учасник АТО Олександр Бурцев, якого ув’язнили на 60 діб за те, що зустрічав Михайла Саакашвілі, втратив свідомість прямо під час оголошення рішення Апеляційного суду Львівської області. Активісти, які прийшли підтримати Бурцева, скандували суддям «Ганьба!», «Ганьба!».

Люди вимагали терміново викликати «швидку» для Бурцева. Коли врешті Бурцева відвезли у лікарню, там йому поставили діагноз «кома невідомої етіології». Наразі він перебуває в реанімації. Відомо, що Олександр Бурцев хворіє на діабет. Раніше він повідомив, що в СІЗО йому не давали інсулін в належній кількості та в необхідний час.

Бурцев зазначив, що стан його здоров’я залежить від того в якій годині він приймає інсулін і їжу. За час його перебування під арештом цей порядок порушується, передає сайт Руху нових сил.

«Мені сьогодні взагалі не дали інсулін ні о 7, ні о 10 год. Лише о 13 годині дали. Фельдшер сказала, що не дасть інсулін, бо я мав віддати їй шприц попередній, я його викинув у сміття, бо мене про це не попередили», — зазначив Бурцев. Окрім того, адвокати Бурцева зазначили, що в їх підзахисного закінчились тест-полоски для контролю рівня цукру і клопотали, щоб підзахисному надали ці тест-полоски. Однак суд відмовив у цьому клопотанні.

Член Ради партії РНС Ольга Галабала повідомила, що активісти та адвокати поїхали в лікарню, куди відвезли Бурцева. «Судді-слуги Порошенка цілою колегією з 3-ох суддів, довели АТОшника до коми! Ми зараз під реанімацією у Львові на Миколайчука, 9. Це гірше 37-го року! Спочатку Олександру Бурцеву в СІЗО не дали інсулін! Ні в 7, ні в 9 ранку, ні під час судового засідання. Клопотанню адвокатів про те, щоб надати терміново ліки - відмовили», - заявила вона.

«Коли колегія суддів під копірку Банкової зачитувала рішення (яким його на 60 днів закривали в СІЗО), Олександр втратив свідомість, а судді втекли з залу! І це ті самі судді-герої, які відпустили під заставу кіллера! А учасника АТО, який був на мітингу Саакашвілі просто от-так нищать!», - підкреслила Галабала.

Лідер РУХУ НОВИХ СИЛ Михайло Саакашвілі, який раніше виступив в суді на захист Бурцева, заявив, що він не злочинець і не має бути на лаві підсудних.

«Мені соромно за цей суд, мені соромно за цю прокуратуру, мені соромно за Президента, який зрадив його, того, хто не зрадив свою Батьківщину, який виїхав з Єнакієве, який захищав Україну», — підкреслив Саакашвілі.

Нагадаємо, учасника АТО Олександра Бурцева, який хворіє на діабет, взяли під варту на 60 діб без альтернативи внесення застави за те, що зустрічав Михайла Саакашвілі на кордоні 10 вересня.

Теги:  бариги, Саакашвілі, суд, порошенко

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 1244 | Додав: Today | Теги: бариги, Саакашвілі, суд, порошенко | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (26.09.2017 07:37)
Лице закону – мораль. Закон без моралі, як тіло без душі. Представник закону, якщо він аморальний, вбиває дух закону, знесилює його і перетворює у свій інструмент.

«Брати мої, не зважаючи на обличчя, майте віру в нашого Господа слави, Ісуса Христа. Бо коли до вашого зібрання ввійде чоловік із золотим перснем, у шаті блискучій, увійде й бідар у вбогім вбранні, і ви поглянете на того, хто в шаті блискучій, і скажете йому: Ти сідай вигідно отут, а бідареві прокажете: Ти стань там, чи сідай собі тут на підніжку моїм, то чи не стало між вами поділення, і не стали ви злодумними суддями? Послухайте, мої брати любі, чи ж не вибрав Бог бідарів цього світу за багатих вірою й за спадкоємців Царства, яке обіцяв Він тим, хто любить Його? А ви бідаря зневажили! Хіба не багачі переслідують вас, хіба не вони тягнуть вас на суди? Хіба не вони зневажають те добре ім'я, що ви ним називаєтесь? Коли ви Закона Царського виконуєте, за Писанням: Люби свого ближнього, як самого себе, то ви робите добре. Коли ж дивитеся на обличчя, то чините гріх, бо Закон удоводнює, що ви винуватці. Бо хто всього Закона виконує, а згрішить в одному, той винним у всьому стає. Бо Той, Хто сказав: Не чини перелюбства, також наказав: Не вбивай. А хоч ти перелюбства не чиниш, а вб'єш, то ти переступник Закону. Отак говоріть і отак чиніть, як такі, що будете суджені законом волі. Бо суд немилосердний на того, хто не вчинив милосердя. Милосердя бо ставиться вище за суд» (Як.2.1-13).

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.