П'ятниця, 16.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Вересень » 30 » На зарплату потрібні додаткові кошти
30.09.2017 (14:16)

   На зарплату потрібні додаткові кошти

Про це повідомив на черговій сесії Турківської районної ради, доповідаючи про виконання районного бюджету Турківського району за перше півріччя поточного року, начальник фінансового управління Турківської РДА Володимир Юсипович.

Потреба в коштах на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ на початок 2017 р. становила 28008,1 тис. грн. Але у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати з січня 2017р. та через інші чинники, виникла додаткова потреба у коштах на зарплату.

Так по установах освіти потрібно ще 14600,0 тис. грн.. Тут складна ситуація виникає з виплатою заробітної плати технічним працівникам. Аналогічна картина по закладах охорони здоров’я, де доведені контрольні цифри Мінфіну видатків на район проводяться від кількості населення, а не від кількості установ, тобто на обслуговування населення району (50, 0 тис. чол.) необхідно, по розрахунку, 25 ФАПів, а фактично функціонує 55. По установах культури додаткова потреба в коштах складає 2739,0 тис. грн., по фізичній культурі і спорту – 91,7 тис. грн..

У зв’язку з цим, уже було розроблено і затверджено ряд заходів з економії бюджетних коштів та збільшення їх надходжень. Крім цього, ще буде уточнення бюджету, а також прийнято звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів про виділення додаткових коштів.

Отже, є надія, що з виплатою заробітної плати до кінця року працівникам бюджетних установ усе буде гаразд.

Ольга ТАРАСЕНКО

Газета "Бойківщина" №38,2017

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1169 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.