Неділя, 18.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Жовтень » 3 » У Бітлянському лісництві відбувся семінар з питань вирощування ялиці
03.10.2017 (22:10)  

   У Бітлянському лісництві відбувся семінар з питань вирощування ялиці

Нещодавно у Бітлянському лісництві Турківського дочірного лісогосподарського підприємства «Галсільліс» відбувся семінар з питань вирощування ялиці білої.

У семінарі взяли участь головні лісничі та лісничі Сколівського, Славського, Старосамбірського та Турківського ДЛГП, а також спеціалісти апарату управління.

На семінарі було розглянуто питання щодо особливостей заготівлі та переробки лісонасінної сировини, сівби насіння та агротехніки вирощування одно-, дво- та трирічних сіянців ялиці білої.

Учасники семінару оглянули хід будівництва стаціонарної теплиці для вирощування садивного матеріалу з відкритою та закритою кореневою системою, технологію переробки шишок та очищення насіння ялиці білої. <

На розсадниках лісництва провели сівбу насіння та ознайомилися з основними технологічними аспектами вирощування стандартного садівного матеріалу виду.

Крім того, оглянуто ділянки лісових культур ялиці білої попередніх років та хід підготовки ділянок до осінньої лісокультурної компанії 2017 року.

..
...

Семінар проводив керівник виробничого підрозділу Турківського ДЛГП "Галсільліс" лісничий Бітлянського лісництва, депутат Турківської Роман Богайчик (ВО "Батьківщина"), котрий впродовж багатьох років своєї діяльності дбає про лісовідновлення та займається лісонасіневою та лісокультурною справою.

Організатор семінару - генеральна дирекція ОКС ЛГП "Галсільліс".

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 1403 | Додав: Today | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
0
1 АТО   (05.10.2017 21:34)
30 років рубають хіба тріски літять. и вчаться нарешті смереки садити

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.