Середа, 16.01.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Жовтень » 5 » У Львівському університеті пройшов День кар'єри ЄС
05.10.2017 (18:32)  

   У Львівському університеті пройшов День кар'єри ЄС
У четвер, 5 жовтня, у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся День кар’єри ЄС. Захід спрямований проінформувати молодь про те, як успішно будувати кар’єру та зростати професійно.

Розпочався захід із дискусійного клубу на тему: «Чи є місце молоді України у Європейському просторі?», під час якого учасники ділилися думками щодо навчання та стажування за кордоном, вимог роботодавців, а також конкурентоспроможності української освіти на європейському ринку.

Спікери дійшли спільного висновку, що молодь в Україні є відкритою до пізнання нового, цілеспрямованою та відповідальною.

Опісля представили стендову презентацію, під час якої студенти змогли поспілкуватись із представниками компаній та дізнатись про вакансії. Зокрема понад 100 учасників зацікавив проект стажування у Львівській облдержадміністрації “Реалізуй себе у владі”.

Зазначимо, одним із пріоритетних завдань Дня кар'єри є набуття нового досвіду, європейських цінностей та втілення їх під час роботи в Україні.

«День кар’єри ЄС» – це захід, мета якого - ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді у європейському вимірі. Також в урочистих заходах взяв участь заступник голови "Батьківщини" Турківщини Василь Чорний.

Під час заходу гості отримали інформацію та практичні знання, що знадобляться у професійній діяльності, дізналися про наявні вакансії європейських та українських компаній, що працюють в Україні, можливості навчання і стажування за кордоном, а також отримали консультації від представників комерційних компаній та неурядових організацій.

«Дні кар’єри ЄС» є складовою великого інформаційного проекту Представництва ЄС в Україні «ЄС: вибір молодого покоління України».

Джерело

Теги:  навчання, карєра, освіта, університет

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 1188 | Додав: Today | Теги: навчання, карєра, освіта, університет | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.