Середа, 16.01.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Жовтень » 8 » Голова РДА О. Лабецький разом з головою Львівської ОДА О. Синюткою здійснили об'їзд Турківського району
08.10.2017 (23:22)

   Голова РДА О. Лабецький разом з головою Львівської ОДА О. Синюткою здійснили об'їзд Турківського району

    Будівництво школи в селі
    Либохора

Вчора спільно з головою Львівської ОДА Олегом Михайловичем Синюткою здійснили об'їзд Турківського району, оглянули хід ремонтних робіт на дорогах та обєктах бюджетноі сфери, які фінансуються з бюжетів усіх рівнів.

Зранку оглянули відремонтовану ділянку дороги Київ-Чоп на відтинку Мохнате - межа з Закарпатською областю.

В селі Мохнате спільно з головою Мохнатської сільської ради Павком Олегом оглянули приміщення під майбутню лікарську амбулаторію. В даний момент часу фінансування робіт здійснює сільська рада.

Після цього оглянули дорогу Бориня-Мохнате, де проводиться зараз укріплення узбіччь гравієм і щебенем.

Заїхали в село Гусне на сирзавод "Еко-газда", де поспілкувалися з працівниками та жителями села. Приємно було чути схвальні відгуки людей про підприємство.

В селі Либохора заїхали на будівельний майданчик, де будівельники зводять нову школу. Темпи проведення робіт тут слабенькі, будемо стимулювати процес й контролювати цей об'єкт.


Новозбудований міст в селі Закичера, Турківського району

В селі Закичера проїхалися по новозбудованому містку, який як і обіцяли людям, збудували до Дня незалежності. Міст збудували, а офіційного відкриття не зробили, немає часу, жителі села трохи ображаються, що ми міст збудували, а перерізати стрічку й пити шампанське - не хочемо (ну це жарт, звичайно).

В Нижньому Турові оглянули приміщення бібліотеки, де підрядник перекрив покрівлю й поміняв вікна на металопластикові.

В Н.Яблуньці оглянули школу та провели нараду з підрядником про подальший хід будівельних робіт. Як й обіцяли - роботи продовжуються!!!

Проїхалися по відремонтованій дорозі Н.Яблунька-Турка, де працювала компанія Балтом-Україна. Тепер до Турки з Н.Яблуньки можна доїхати за 10-15 хв., а раніше треба було добрих півгодини по ямах товктися.


Народний дім села Вовче

Вовченський НВК

Відвідали село Вовче, де оглянули народний дім та школу, поспілкувалися з керівниками цих установ.

В місті Турка перевірили будівництво спортивного майданчика на Молодіжній біля школи. Відвідали музей АТО та Революції Гідності в Турці. Олег Михайлович був у захопленні від побаченого.

В Завадівському НВК побачили дуже цікаву картину, коли директор школи на драбині з дриллю в руках свердлив стіну, щоб поміняти електропроводку. Таким людям хочеться допомагати й обов'язково допоможемо - різдвяний подарунок в школі таки буде)))

До речі, Олег Синютка під час своїх кількадесят поїздок на Турківщину відвідав більшість населених пунктів району. Як кажуть жителі району - ще такого голови обласної адміністрації не було, щоб так часто відвідував район, дбав та допомагав нашиому краю!

Окрім позитивних речей, також була відверта розмова про недороблені справи, упущення, кадрові питання, незадовільний стан виконання підрядниками будівельних робіт, проблеми й шляхи іх вирішення.

Накинули завдання, які ще треба допрацювати в цьому році й накинули план на наступний рік. А роботи в нас багато, як і нових можливостей, які відкриються після прийняття Львівською обласною радою Програми розвитку гірських територій, яку розробила Львівська ОДА спільно з адміністраціями гірських районів.

Наступного року темпи мають бути ще вищими! Для цього потрібно об'єдати максимум зусиль місцевих громад, голів сільських рад, депутатів районної, обласної та Верховної рад, Турківської РДА, Львівської ОДА, інвесторів, вихідців з району, громадських організацій, всіх-всіх-всіх!

Вірю в нашу спільну справу - розбудову України, та Турківщини, зокрема!

Бог нам у поміч!

Олександр Лабецький, FB

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1262 | Додав: Admin | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.