Середа, 16.01.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Жовтень » 9 » Турківщина отримає додаткові кошти на ремонт доріг
09.10.2017 (22:12)

   Турківщина отримає додаткові кошти на ремонт доріг

27 вересня 2017 р Прем’єр-міністр України В. ГРОЙСМАН підписав розпорядження № 689-р , яким здійснюється перерозподіл видатків шляхом зменшення обсягу видатків споживання за програмою 3511350 “Обслуговування державного боргу” на 85 000 тис. гривень та збільшення обсягу видатків розвитку за програмою 3511210 “Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій” на 85 000 тис. гривень.

Затверджено перелік об’єктів та заходів, які фінансуються у 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Згідно з цим переліком Турківський район в 2017 р додатково отримає 870 тис. грн субвенції:

290 тис. грн - Капітальний ремонт дороги по вул. Заріки та дороги Лімна-Дністрик (до межі Старосамбірського району) Турківського району, Лімнянська сільська рада

290 тис. грн - Капітальний ремонт дороги по вул. Горішній кінець в с. Лопушанка Турківського району, Хащівська сільська рада

290 тис. грн - Капітальний ремонт дороги від с. Боберка до с. Дністрик-Дубовий Турківського району, Боберківська сільська рада

www.kmu.gov.ua

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1569 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 2
0
1 Victor   (11.10.2017 08:14)
Село «вибиває» кошти у району; район «вибиває» у області; область «вибиває» у столиці; столиця «вибиває» у світу: Росії, Америки, Європи. «Випросили, вибили, дістали, отримали і т.д.», – терміни, які часто вживаються у «незалежній» державі, вказують на те, що тут відсутній економічний розвиток, який передбачає своє. Своє також є – воно є в офшорах, підвалах, палацах… Доводиться просити і жебрати, продаючи свою совість, народ та державу ляльководам по вертикалі: знизу доверху. Такий стиль панування називається колоніальним. Село є колонією райцентру, той, в свою чергу, являється колонією обласного центру, а той – столичного. В такому випадку країна стає колонією для тих, хто диктує тут своє право, закони, умови й т.д.. Ми живемо в колоніальну епоху, де раби працюють на плантаціях олігархів. Зате маємо на виборах свободу вибору: або обираємо до влади тих, хто буде звикати красти – бідаків, або обираємо тих, хто вже звик красти – олігархів.

«Чому весь світ виділяє Україні гроші, щоб покінчити тут з олігархатом, а це лишень приводить до його процвітання? – Тому що, получивши чергові гроші, олігархи розуміють, причин для суїциду немає».

0
2 Admin   (12.10.2017 23:19)
Не схоже щоб тут хтось щось "вибивав". В тих районах , де хтось "вибивав" , коштів і проектів більше. До того ж і суми проектів різні.

Малоімовірно , що всі три проекти Турківського району мають однакові техніко-економічні характеристики.

Напевно , гроші , які "впали з неба" хтось в Києві бездумно розділив на три проекти.

В соцмережах гуляє інформація , що виділення цих коштів пролобіював наш народний депутат. Тоді не зрозуміло , чому він так не любить Турківський район ? Адже інші райони з його виборчого округу отримали значно більше коштів:
Сколівський район- 1840 тис. грн (5 проектів)
Старосамбірський район- 1790  тис. грн(10 проектів)

Дивно!? Чи не так?

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.