Середа, 16.01.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Жовтень » 10 » У Рудках виник скандал на виборах до ОТГ
10.10.2017 (20:55)  

   У Рудках виник скандал на виборах до ОТГ
У Рудках на Львівщині виник скандал: на виборах до ОТГ виявлено кандидатів, які не мають права балотуватись на виборах позаяк згідно із чинним законодавством, кандидати повинні висуватись від одного суб’єкту виборчого процесу. Про це повідомив керівник фракції «Укроп» у Львівській міськраді Ігор Телішевський.

«Якщо у 2015 році кандидати висувались, скажімо, від партії «Укроп» до Самбірської районної ради і вони досі є кандидатами до райради із певним місцем у виборчому списку, то зараз вони не можуть висуватись від іншої політичної сили на вибори у ОТГ. Це заборонено законом», – пояснив Телішевський.

Він додав, що у цій ОТГ виявлено десять таких кандидатів. До слова, сам Ігор Телішевський раніше працював помічником Володимира Яворівського, народного депутата від ВО "Батьківщина".

«Є десять дублікатів кандидатів від партії «Народний контроль», «Батьківщини» та Аграрної партії України. Сьогодні до півночі ТВК має прийняти рішення про те, щоб зняти їх із виборчого процесу, оскільки вони є кандидатами до інших органів місцевого самоврядування», – пояснює Телішевський.

Він додає, що на місці уже присутні представники від деяких політичних сил.

«Голова ТВК начебто лягла у лікарню, проте виявилось, що фізично її там уже немає. Зараз на місці уже перебувають представники від деяких партій та місцеві журналісти. На місці відбувається реальний кіпіш, адже усі шукають по хатах членів ТВК, щоб вони прийняли відповідне рішення на вимогу Центральної виборчої комісії. Серед тих десяти осіб є дуже серйозні люди і багато хто зараз пробує вплинути на ситуацію, що склалась», – пояснив Телішевський у коментарі сайту Кулемет.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 991 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.