П'ятниця, 24.05.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » МГО «Світовий Конгрес бойків» » 2017 » Жовтень » 12 » ЧЕРГОВА ЗУСТРІЧ У КИЄВІ
12.10.2017 (21:28)

   ЧЕРГОВА ЗУСТРІЧ У КИЄВІ

Після успішного проведення Шостих Всесвітніх бойківських фестин, нещодавно я мав зустріч у столиці із Першим віце-прем’єр міністром України Степаном Кубівим та іншими керівниками. Розмова стосувалася виділення нам 6 млн. гривень та включення їх до переліку об’єктів (заходів), що фінансуються у 2017 році за рахунок субвенцій з державного бюджету, місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та об’єктів Турківського району.

Дане питання в Кабміні начебто погоджене, тому надія на позитивне його вирішення є. Значну допомогу в цьому нам надають народний депутат України Андрій Лопушанський, а також наш активний земляк Василь Будз.

Від громадської організації «Світовий Конгрес Бойків» я вручив подяки-символи організації Степану Кубіву, а також подяку його заступнику Юрію Бровченку - за безпосередню участь у цьогорічних фестинах. Вручено нагороду й Міністру культури України Євгену Нищуку, який був головою оргкомітету фестин.

Одночасно обговорено ще й питання підготовки до Четвертого Світового Конгресу Бойків, який має відбутися на Турківщині в 2020 році. Зокрема мова йшла про будівництво музею архітектури і побуту на «Співочому полі», розширення існуючого народного музею «Бойківщина» в м.Турка, відкриття школи образотворчого мистецтва та ін.

Петро КОСАЧЕВИЧ, голова МГО «Світовий Конгрес Бойків», директор Турківського РНД, Заслужений працівник культури України.

Газета "Бойківщина" №40,2017





Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: МГО «Світовий Конгрес бойків» | Переглядів: 1028 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.