Середа, 24.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Жовтень » 14 » Надія Савченко повідомила про реєстрацію політичної партії «Громадсько-політична платформа Надії Савченко»
14.10.2017 (20:36)

   Надія Савченко повідомила про реєстрацію політичної партії «Громадсько-політична платформа Надії Савченко»

Народний депутат Надія Савченко повідомила, що Мін'юст зареєстрував її партію "Громадсько-політична платформа Надії Савченко".

Про це політик повідомила на Facebook та звернулася до українців

До українців

17 липня 2017 року Міністерство юстиції України здійснило реєстрацію політичної партії «Громадсько-політична платформа Надії Савченко». Вiдтепер я є не тiльки позафракцiйним народним депутатом ‎України, а також лiдером та головою політичної партії «Громадсько-політична платформа Надії Савченко».

«Громадсько-політична платформа Надії Савченко» не є партiє‎ю створеною для мене чи пiд мене. Це партiя, пiд яку я ставлю своє iм'я. Це означає, що я несу вiдповiдальнiсть за те, щоб політична партія «Громадсько-політична платформа Надії Савченко» не зрадила задекларовану нею мету змiнити полiтичну систему України конституційним шляхом.

Ми вiдкритi для роз'яснень нашоï iдеï та обговорень.

Партiя - це полiтичний механiзм втiлення волi народу в побудовi держави. Ця партiя не буде формуватися звичним чином, ми не будемо набирати багато партiйцiв, роздавати всiм членськi квитки, вказувати що робити i вчити як партiю любити. Ви можете стати прихильником дiй партïï, якщо ви розумiє‎те iдею i подiляєте концепцiю змiни полiтичноï системи в Україні.

Якщо ви iнiцiативнi, свiдомi ‎та поряднi люди i хочете працювати на мiсцях ви можете долучатися до команди, займатися просвiтництвом людей i кооперуватися в команди однодумцiв. Пропонуйте, що можна змінити на місцях, аби зміни відбулися в цілому в країні

Ми відмовляємося співпрацювати з тими, хто звик мислити по-старому, не пiдтримують побудову майбутнього України в напрямку україноцентризму та бажають дорватися до влади. Всiх мислячих людей iз честю й сумлінням запрошую до спiвпрацi.

Н.С.


Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1288 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (16.10.2017 08:18)
«…iнiцiативнi, свiдомi ‎та поряднi люди…» ніколи не гуртуються у партійні стада, щоб ними керували вовки, щодня з’їдаючи на обід по одній вівці, лежачи на вовняних коцах.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.