Вівторок, 23.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Жовтень » 16 » Під обгорткою підвищення пенсій влада кинула людям кістку
16.10.2017 (10:59)  

   Під обгорткою підвищення пенсій влада кинула людям кістку
Чинна влада, пообіцявши народу підвищення пенсій, насправді ще більше обікрала його та відкинула пенсіонерів далеко від європейських норм.

«Єдине, що мала зробити влада, – це виконати чинні закони про осучаснення та індексацію пенсій. Якби влада так вчинила, то мінімальна пенсія в Україні складала б 2 500 грн, а середня сягнула б 4 тис грн. Тобто, навіть нібито підвищивши пенсії нинішнім пенсіонерам, насправді уряд вкотре їх обікрав, бо навіть не дотягнув до цих показників», – заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко.

На її переконання, під красивою обгорткою нібито підвищення пенсій чинна влада насправді продала людям абсолютно неякісну цукерку.

«По-перше, відтепер пенсії будуть перераховуватися не на 100%, а на 50 % інфляції. І це означає, що навіть ті жалюгідні підвищення моментально зжеруться шаленими цінами на їжу, ліки та комунальні послуги. По-друге, уряд своєю так званою реформою заклав бомбу уповільненої дії, знизивши коефіцієнт нарахування пенсій з 1.35 до 1. Вони в уряді кажуть, що це не стосується нинішніх пенсіонерів, але це – брехня. Бо подальше осучаснення пенсій на базі нового коефіцієнту вдарить абсолютно по всіх пенсіонерах – і майбутніх, і нинішніх», – пояснила лідер партії.

Вона переконана, що цієї «пенсійною катастрофою» чинна влада відкинула українських пенсіонерів на десятилітня від справедливої європейської пенсійної системи, коли пенсія складає не менше 40 % від зарплати.

Юлія Тимошенко наголосила, що на народних депутатів, які не хотіли голосувати за ці пенсійні зміни, відбувався шалений тиск. «На депутатів тиснули, їм погрожували кримінальними справами. І не дивно! Бо ця так звана реформа – це лише цинічна економія на наших пенсіонерах», – сказала лідер «Батьківщини».

Окрім того, вона зазначила, що нинішня система пенсійного забезпечення громадян – це узаконений грабіж, цитує політика прес-служба партії.

«Наведу лише 1 приклад: за життя людина, яка працює, сплачує до Пенсійного фонду до 1 мільйона гривень. І коли ця людина виходить на пенсію, то до самої смерті вона отримує в 9 разів менше грошей, ніж перерахувала до Пенсійного фонду. Тому «Батьківщина», маючи власне бачення реальної та справедливої пенсійної реформи, наголошує, що нам необхідно переходити на персональні пенсійні рахунки для кожного громадянина. Так ми зупинимо це безперервне пограбування наших громадян», – резюмувала Юлія Тимошенко.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 1687 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
0
1 Victor   (17.10.2017 08:33)
Ну, давайте подивимось як керує (грає в шахи), режим «Гідності», котрий, як полюбляють говорити в народі, прийшов до влади на крові.

Існує тверде переконання, що гра в шахи сприяє розвитку концентрації уваги, вмінню долати труднощі та плануванню власних дій, а також логічному мисленню. І так, шахівниця розкрита, розставлені фігури, по обидва боки присутні гравці. Хто грає? Грає влада і народ.
Влада грає білими фігурами (такий собі расизм), народ – чорними. Задача влади грати так, щоб у народу постійно складалося враження, буцімто він виграє, а по факту завжди залишався в програші.

Перший хід: знищення економіки та безробіття – люди шукають роботу. Другий хід: створення робочих місць з мізерною зарплатою. Хід третій: підняття зарплати і знецінення національної валюти і т.д. і т.п.. Запропоновані реформи – це та сама гра в шахи, аби створити видимість змін та ілюзію виграшу у того, хто грає чорними фігурами. Натомість у виграші завжди залишаються гравці білими.

Приклад: пенсійна псевдо-реформа, основана на нелюдських, аморальних шахових ходах-законах. Таку реформу могли для людей придумати, або вороги народу, або ідіоти, або сам диявол. Тут гросмейстер (великий майстер), явно перегнув, створивши морально-психологічний дискомфорт супернику. На дошці виникла ситуація, коли говорять: «мат», тобто повний пи*дець.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.