Субота, 24.02.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Жовтень » 17 » Українці розчаровані тим, що влада переступає через загиблих і працює задля власного збагачення, - Михайло Цимбалюк
17.10.2017 (22:47)  

   Українці розчаровані тим, що влада переступає через загиблих і працює задля власного збагачення, - Михайло Цимбалюк
Українське суспільство готове показати нинішній владі червону картку, адже жовтих вже було стільки багато, що гравець мав би з соромом сам покинути поле. Але в Україні все навпаки…

Так прокоментував події 17 жовтня очільник "Батьківщини" на Львівщині Михайло Цимбалюк на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

На його думку, низка неуспішних реформ, величезна інфляція, вибіркове правосуддя, корупція і беззаконня – це невеликий «доробок» чиновників, який одразу спадає на думку.

Так, стверджує "батьківщинівець", українці розчаровані тим, що влада нівелює цінності, які здобуті під час Революції Гідності, переступає через сотні загиблих на Сході України і працює задля власного збагачення.

"Як наслідок, 80% наших співгромадян, згідно з соціологією, вважають, що Україна рухається в неправильному напрямку," - додає політик.

Вимоги людей, які сьогодні зібралися біля парламенту, цілком слушні, переконаний Михайло Цимбалюк. Відтак, він повністю підтримує протестувальників.

"Дійсно, неможливо якісно будувати Державу, коли суд захищає інтереси злочинців, на виборах по мажоритарних округах перемагають гроші, а народні депутати за недорканністю порушують Законодавство", - зауважує керівник обласної "Батьківщини".

Його дивує і те, що нинішня влада досі ховається від українців за стінами правоохоронців, а отже надалі не хоче дослухатися до своїх громадян і схоже не зробила жодних висновків з революційних подій 2013-2014 років.

"Згідно Конституції України, джерелом влади є народ, а відтак до українців потрібно дослухатися, йти на діалог, а не ховатися за барикадами - так ми точно не побудуємо тієї країни, за яку боролися цілі покоління", - підсумував Михайло Цимбалюк.

Теги:  Цимбалюк, Батьківщина, Влада

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 1675 | Додав: Today | Теги: Цимбалюк, Батьківщина, Влада | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (18.10.2017 07:43)
Іти у владу не задля власного збагачення немає змісту, тому при владі бідних немає в принципі. Сьогоднішній вереск при кориті, це боротьба багатого за місце під сонцем. Для успішної боротьби він кличе на допомогу бідних, аби пролляли за нього трохи крові – такі собі революційні жертвоприношення. Коли ажіотаж проходить, бідні починають чухати ріпи: ніби боролися за покращення, а отримали ще більші злидні. Психіка бідного влаштована так, що він завжди шукає собі у поводиря багатого, підспудно відчуваючи його могутність. Це мислення не виходить за рамки матеріальних цінностей і проектується навіть на духовні цінності. Тому бідний одночасно у багатому бачить і мудрість, і силу, і надію – він вірить у нього, навіть коли той дере з нього шкіру. Такий собі народний садомазохізм – коли звикаєш до злиднів, хочеться війни.

«Приходить ґазда додому і застає свою жінку в наручниках, у роті шарик, на цицьках прищіпки, ноги зв’язані. Поруч стоїть коханець з батогом і в шкіряній масі. Німа сцена. Ґазда жінці:
- Я так розумію, що пи*дити тебе буде марно».

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.