Вівторок, 23.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Жовтень » 22 » АНДРІЙ ПАРУБІЙ ТА МАРЕК КУХЦІНСЬКИЙ ЗДІЙСНИЛИ ПОЇЗДКУ ДО НОВОСТВОРЮВАНОГО ПУНКТУ ПРОПУСКУ «НИЖАНКОВИЧІ-МАЛЬХОВИЧІ»
22.10.2017 (18:18)  

   АНДРІЙ ПАРУБІЙ ТА МАРЕК КУХЦІНСЬКИЙ ЗДІЙСНИЛИ ПОЇЗДКУ ДО НОВОСТВОРЮВАНОГО ПУНКТУ ПРОПУСКУ «НИЖАНКОВИЧІ-МАЛЬХОВИЧІ»
У неділю, 22 жовтня, Голова Верховної Ради України Андрій Парубій разом з членами делегації з української та польської сторони в рамках робочого візиту до Польської Республіки та участі у Конференції з парламентського співробітництва у регіоні Центральної та Східної Європи здійснили поїздку до новостворюваного пункту пропуску «Нижанковичі-Мальховичі» на кордоні України з Польщею.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій та Маршалок Сейму Республіки Польща Марек Кухцінський проінспектували роботу пунктів пропуску на польсько-українському кордоні та процес розвитку прикордонної інфраструктури.

Участь у заході взяв голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

«Ми поставили амбітну ціль - кардинально збільшити кількість переходів між Україною і Європейським Союзом. Після отримання безвізового режиму кількість українців, які мандрують і перетинають кордон, збільшилась. І тепер нам вкрай важливо забезпечити комфорт українських громадян, щоб вони не стояли в довгих чергах і для них не було проблемою перетинання кордону», - заявив Голова Верховної Ради.

Він пояснив: «Тому ми домовились з Маршалком про визначення тих місць, які найбільше сьогодні потребують побудови нових переходів, і поетапно, виділяючи кошти з українського та польського бюджетів, будувати нові переходи».

Сайт Львівської обласної ради

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 1313 | Додав: Today | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.