Неділя, 18.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Жовтень » 28 » На Турківщині пропонують створити електронний каталог пам’яток культурної спадщини
28.10.2017 (12:48)

   На Турківщині пропонують створити електронний каталог пам’яток культурної спадщини

Депутати Турківської районної ради розглянуть проект рішення «Про охорону та збереження культурної спадщини на території району».

Відповідний проект рішення оприлюднено на офіційному сайті Турківської районної ради.

Згідно з проектом рішення, планується дати доручення відділу культури і туризму Турківської РДА створити електронний каталог пам’яток культурної спадщини. Та на постійному контролі тримати висвітлення заходів з питання сфери охорони пам’яток культурної спадщини в засобах масової інформації, забезпечення розповсюдження довідкової, науково-методичної і краєзнавчої літератури, що відображають історію Турківського району.

А також планується рекомендувати головам місцевих рад провести ряд заходів з упорядкування та утримання в належному стані кладовищ, меморіалів, пам’ятників, братських могил та інших місць поховань загиблих захисників України. Організувати роботу зі встановлення охоронних знаків на пам’ятки. Взяти на баланс пам’ятки, які не перебувають на державному обліку.

zik.ua

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1195 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.