Неділя, 18.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Жовтень » 28 » Проведено нараду щодо підготовки впровадження медичної реформи в Турківському районі
28.10.2017 (16:01)

   Проведено нараду щодо підготовки впровадження медичної реформи в Турківському районі

У четвер, 26 жовтня, під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Лабецького проведено нараду щодо підготовки впровадження медичної реформи в Турківському районі.

В нараді взяли участь головний лікар Турківської КЦРЛ Костянтин Коробов , заступники головного лікаря Іван Нагайко та Іван Рапій, головний лікар Боринськоі міської лікарні Ігор Маркін.

Як нам відомо, на минулому тижні була проголосована медична реформа. Проголосований ще один дуже важливий законопроект про сільську медицину, який точно називається – «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості». Реформа сільської медицина – пріоритет для держави. Ще не відомі всі деталі, бо закон пройшов перше читання, але Президент запевнив, що він обов’язково буде прийнятий і вступить в силу ще цього року. На цей рік передбачено 4 млрд. грн. на сільську медицину.

«Маю надію на те, що нам вдасться здійснити всі накреслені плани” – наголосив на нараді голова райдержадміністрації Олександр Лабецький.

Турківська РДА


PS Сподіваємося , нашим відвідувачам було би цікаво дізнатися про конкретні заходи накреслені в планах РДА , а також які преференції принесе медична реформа нашим краянам.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1115 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
1
3 Victor   (31.10.2017 09:15)
Догма, канон, закон, реформа – все проходить випробовування часом. Не витримує – відміняється, або не виконується. Ще ніхто вище своєї голови не стрибнув. Ап. Павло про закони Мойсея каже, що це законодавче ярмо на шиї, не могли понести, ані батьки наші, ані ми (Діян.15.10). Як творці законів, так і їх «виконавці» повинні розуміти, що виконується лишень те, що співпадає з можливостями людини на конкретному щаблі її розвитку. Все інше автоматично робить її злочинцем і психологічно залежною від законодавця, котрий переслідує свої конкретні цілі. Свідченням цього є історія людства, котре силуються ввігнати в законодавче Прокрустове ложе: одним витягнути ноги на довжину ложа, іншим – відрубати по його довжині. У народі це називають: загнати людину в стійло.

«Нас так хотят держать за стадо,
Безвольно блеющих рабов.
Где нас считают, как им надо –
Не за людей, а за скотов!...
И доведя нас всех до стойла,
где нами легче управлять
Нас снова ткнут в корыто с пойлом,
чтоб мы не вздумали мычать...
Хоть может странным показаться –
жизнь в стойле многим дорога.
Кто будет блеять и брыкаться –
свои же вздёрнут на рога...
Безвольное, тупое стадо
одни бараны и козлы,
проголосуют так как надо,
живя по принципу толпы.
И если смелое сердечко
найдётся в ком нибудь из них –
затопчут бедную овечку
для устрашения других...
А может дело здесь не в пойле,
И зря хозяина винить?
Ведь люди сами ищут стойло,
Им стадом веселее жить!...
Зачем им всем «народовластье»?!
Ведь есть пастух – с него и спрос!
«Сарай и пойло» – вот их счастье,
Но так ли нас учил Христос?
Он тоже Пастырем назвался,
И нас Он «овцами» назвал.
Но вот баранов отчуждался,
Да и козлов не привичал!..
Дай Боже нам хранить свободу,
В которой Ты поставил нас
И быть не стадом, а народом
Не завтра, а уже сейчас»!

(Автор: Шельске Владимир).

0
1 Турківчанка   (29.10.2017 15:41)
216 переглядів і всім капєц як "цікаво" ...... дізнатися про конкретні заходи накреслені в планах РДА!!!! Байдужість, шановні, породжує безкарність... Це ми бачимо на прикладі вашого мера: то люди волі, то люди-грузини, тепер люди країни - і всі шось творять. А я би сказала - творять "чудеса" корупції і свавілля. Але це був вибір турківчан((, свідомий вибір і тепер пожинайте свої плоди. Так і з медициною - нікому нічого не цікаво. Зате коли реформа почне діяти і щось когось не буде влаштовувати, то знайдетьсядуууже багато шавок, які будуть лаяти із закутків... Проте вже тоді буде пізно.

0
2 Admin   (29.10.2017 23:31)
Вчора розмовляв з одним районним керівником . З понеділка заплановано ряд передач турківського радіо з обговоренням конкретних кроків з впровадження реформи медицини в районі.
В наступному номері газети "Бойківщина" буде стаття.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.