Неділя, 18.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Жовтень » 28 » Івано-Франківське ОУЛМГ ще влітку призупинило суцільні рубки
28.10.2017 (16:56)

   Івано-Франківське ОУЛМГ ще влітку призупинило суцільні рубки
А що у нас ?

4 серпня, в Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулась нарада керівництва управління з головними лісничими, начальниками відділів лісового господарства та головними мисливознавцями лісогосподарських підприємств.

Під час наради з працівниками лісгоспів було проведено аналіз заготівлі деревини і способи рубок, зроблено аналіз обсягів заготівлі деревини у зрізі різних видів рубок та проведено аналіз відновлення лісів.

Станом на 1 липня практично у всіх лісгоспах зменшились об’єми суцільних рубок.

Варто наголосити, управлінням прийняте рішення про зупинку виписки суцільних рубок. Під час наради керівництво актуалізувало на переході з суцільних видів рубки на вибіркові.

«Ми маємо зупинити цю лавину суцільних рубок і ми зробили це. Від сьогодні ми забороняємо виписку суцільних рубок, окрім рубок головного користування, тобто рубок спілого лісу», - переконує начальник Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства Руслан Осташук.

Сьогодні в управлінні зібрали нараду з головними лісничими, надалі проведуть нараду з головними інженерами та працівниками охорони лісу, каже очільник управління та додає:

«Ми почали проводити ці наради постійно, щоб ви зрозуміли свою відповідальність, адже ви перші особи, які відповідають у цій галузі. Прийшовши на посаду, моїм кредо стало змінити ставлення суспільства до нас. Я поставив це за мету. Бо зараз в наших руках майбутнє наших дітей».

До слова, у 2016 році суцільними рубками було пройдено 3 400 гектарів. Натомість у 2017 цей показник становитиме 2 400 га (що на тисячу гектарів менше завдяки переходу на вибіркові способи рубання).

В свою чергу у 2017 році суцільні санітарні рубки зменшать з 236 тис.куб.м. (показник 2016 року) до 49 тис.куб.м., більша частина з яких становитиме залишок минулорічних нерозроблених суцільних санітарних рубок.

.

До слова, незабаром на базі Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства буде проведено триденний семінар з вивчення європейського досвіду проведення вибіркових способів рубання.

Окрім цього, на нараді начальник управління Руслан Осташук дав дорученням працівникам лісгоспів раз на квартал затверджувати плани перевірок користувачів мисливських угідь, актуалізував на потребі жорсткого контролю над вирубками буку та дубу та наголосив на необхідності підняття показників по виходу ділової деревини.

Наприкінці наради зачепили питання самовільних рубок, що здійснюються невстановленими особами.

«За самовільні рубки відповідатимете особисто ви. В інших областях показник самовільних рубок значно менший. Я не пробачу жодного кубометра самовільних рубок, які відбулись через те, що ви не простежили. Відновіть рейдово-наглядові групи «Оса». З часом при управлінні створимо своєрідну наглядову поліцію», - підсумовує Осташук.

Прес-служба Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 943 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.