Середа, 17.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Жовтень » 30 » На Львівщині «Батьківщина» здобула перше місце на виборах до рад ОТГ
30.10.2017 (20:26)  

   На Львівщині «Батьківщина» здобула перше місце на виборах до рад ОТГ
За попередніми даними ТВК, кандидати в депутати до рад громад Львівщини від ВО «Батьківщина» отримали 29,37% голосів серед учасників за партійною приналежністю. Результати виборів до восьми ОТГ, показали, що ВО «Батьківщина» – єдина політична сила, яка отримала представництво у всіх радах, до яких відбувалося голосування.

«Попри певні перешкоди виборчого процесу, суттєвий адміністративний тиск та погрози нашим кандидатам, ВО «Батьківщина» отримала досить хорошу підтримку мешканців області», – зазначив голова «Батьківщини» на Львівщині Михайло Цимбалюк.

Він упевнений, що цей відсоток був би більший, якби вибори відбувалися згідно моральних та законодавчих норм

Лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко повідомила, що за кількістю обраних депутатів її політична сила в Україна здобула перемогу в 15 областях України, тоді як «Солідарність» Петра Порошенка – лише у 5. «Цей результат здобутий на тлі масштабних фальсифікацій, на чолі яких стояв Президент України, на тлі масштабного підкупу, який відбувався по всій країні, на фоні тиску за допомогою силових структур та на тлі використання адмінресурсу», – зазначила сьогодні лідер партії на прес-конференції у Києві, інформує ЗІК.

Коментуючи результати місцевих виборів, політик також наголосила, що це і є справжнє соціологічне дослідження, яке зафіксувало беззаперечне лідерство «Батьківщини».

Згідно з паралельним підрахунком голосів ВО «Батьківщина» по Україні отримала 31% депутатських місць в радах ОТГ, на другому місці Блок Петра Порошенка (20%), а на третьому – Аграрна партія (11,8%).

Як зазначає політолог Костянтин Матвієнко, в Україні традиційно склалося так, що в очах людей абстрактне поняття "влада" уособлюється президентом. Це уявлення не змінилося і після двох революцій.

Сьогодні, через те, що партія Блок Петра Порошенка "Солідарність" та її парламентська фракція, що є найчисельнішою, офіційно носять ім'я глави держави, на Петрі Порошенку ще більшою мірою, ніж на попередніх президентах, концентрується, на думку громадян, відповідальність за все, що робиться владою. Тим більше, що чинний прем'єр-міністр і ряд міністрів також належать до БПП. Годі згадувати чиїми висуванцями є Голова правління НБУ – чи то у відпустці, чи в екзилі; голова НКРЕКП; більшість керівників військових правоохоронних установ тощо. Окремо доводиться згадати і про аномально понаднормове перебування на своїй посаді голови ЦВК.

За цих обставин політична відповідальність за якість проведення недільних місцевих виборів так само лежить перед усім на партії БПП. Вже під час висування кандидатів та в ході агітаційного процесу, спостерігачами зафіксовано численні факти тиску на учасників виборів, визначенням меж округів, маніпуляцій зі складом виборчих комісій.

Однак, попри такі обставини у виборах взяли участь 48% громадян. За попередніми даними, отриманими зі 180 громад, з 2837 вже обраних депутатів місцевих рад, які репрезентують політичні партії, – 880 належать до партії "Батьківщина" (31% від загальної кількості); 568 – до Блоку Петра Порошенка (20%); 334 – до Аграрної партії (8,6%). Решта партій набрали значно меншу кількість мандатів.

З цих підсумків є три очевидні висновки, на які звертає увагу політолог:

1) громадяни не розчарувалися у виборах, як у інструменті формування і зміни влади, українське залишається відповідальним за долю своєї країни;

2) адміністративний ресурс, який застосовується владою як засіб політичної боротьби, втрачає свою ефективність та починає працювати проти тих, хто його застосовує;

3) партія "Батьківщина" зберігає і посилює свої лідерські позиції провідної опозиційної сили країни.

Теги:  ОТГ, політика, вибори, Батьківщина, Цимбалюк

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 1226 | Додав: Today | Теги: ОТГ, політика, вибори, Батьківщина, Цимбалюк | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 6
0
5 Victor   (06.11.2017 07:43)

0
4 Олег   (05.11.2017 19:19)
Я вважаю, що все стає на свої місця як мало бути ще у 2014 році, коли незрозуміло хто  вибрав цю владу.

0
3 Галина і Мирон   (05.11.2017 16:59)
"Батьківщина" Львівщини набагато краще запрацювала з приходом нового очільника. Людина, яка вміє працювати робить це добре, де б не був

0
6 ZOHAN   (12.11.2017 23:45)
У якій сфері краще? роздаванні обітцянок?

0
2 Олег   (05.11.2017 16:24)
"Батьківщинківці" молодці,від громад не ховаються, реагують на проблеми суспільства першочергово

0
1 Admin   (31.10.2017 14:40)
Цитата
За попередніми даними

Це екзитпол ??

Дочекаємося справжніх результатів

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.