Неділя, 18.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Жовтень » 31 » Лісівники не здаються
31.10.2017 (14:02)

   Лісівники не здаються

Вже багато разів на сторінках нашого сайту публікувалися матеріали про незаконні рубки в наших лісах та про боротьбу з цим явищем.

Зокрема в статті "Українські гниди" в карпатських лісах мова йшла про перевірки які здійснювалися журналістами , активістами разом з Віталієм Майбородою членом-кореспондентом Лісівничої академії наук. За результатами цього розслідування було створено відеофільм. Зараз цей відеофільм знаходиться у відкритому доступі .

Сьогодні в групі Люди Країни (FB) повідомили про судову справу , в якій ДП «Славське лісове господарство» та Анатолій Дейнека позиваються до Віталія Майбороди та просять захистити їх честь, гідність та репутацію.


Сьогодні ми підтримували нашого активіста Віталія Майбороду у Пустомитівському районному суді. Це наш перший судовий процес.

ДП «Славське лісове господарство» та Анатолій Дейнека позиваються до нього через фільм «Українські гниди в карпатських лісах».

Стверджують, що отримали неабиякі моральні травми після перегляду і навіть вимагають компенсації.

Нібито Віталій Майборода у документальному кіно поширює про них недостовірну інформацію. Тож просять суду захистити їх честь, гідність та репутацію (цей факт нас просто розсмішив )

Віталій – це людина, котра активно бореться проти незаконної вирубки лісів. Вони хочуть йому закрити рота, бо знають, що він каже правду.

На превеликий жаль, суд дуже затягується. Те, що можна було вирішити вже давно, обговорюється досі.

Побувавши в судовому залі, ми були прикро вражені, що суддя явно не на стороні правди. Адвокати і представники лісових злодіїв відверто насміхаються із нас.

Так далі тривати не може.

Сьогодні адвокат активіста клопотав про те, щоб провести психологічну експертизу, яка має виявити, чи дійсно Анатолій Дейнека отримав моральну шкоду від перегляду фільму. Процедуру мають провести у Львівській обласній психіатричній лікарні. На жаль, ми побоюємося, що в цій установі Дейнека зможе «домовитися» про бажані результати.

Друзі, Віталій Майборода потребує нашої підтримки!

Ми триматимемо це питання на контролі, бо це питання нашої честі і нашої екології.

Люди КраїниТеги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1109 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
0
2 Турківчанка   (01.11.2017 18:35)
Ага. То вже навіть не грузинські повії, а люди країни)))) почали публікуватись. І щоб ви всі знали, що це одна і та ж конторка: воля-саакашвілішпілівілі-людикраїни - в турці це когут-набоков-локотош-і т.д. Активісти за бабло...

0
1 Victor   (01.11.2017 08:52)
«Процедуру мають провести у Львівській обласній психіатричній лікарні».

https://www.youtube.com/watch?v=ab7FVCuTOk0

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.