Четвер, 21.02.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Листопад » 1 » З ким із політичних діячів і можновладців ви б хотіли поспілкуватися про життя? (опитування)
01.11.2017 (00:03)

   З ким із політичних діячів і можновладців ви б хотіли поспілкуватися про життя? (опитування)

В наш час проводиться багато різних опитувань. Можливо , занадто багато...

Деякі з них претендують на абсолютну істину. Деякі намагаються впливати на громадську думку , нав'язувати свої істини.

Пропонуємо вам взяти участь в опитуванні , яке нікого ні до чого не зобов'язує. Сподіваємося навіть таким легковажним способом оцінити настрої та вподобання наших краян.

В цьому опитуванні ви можете ОДНОЧАСНО віддати свій голос за одного або декількох достойних людей .

Звичайно ж в районі є набагато більше достойних людей. Просимо вибачення у всіх , кого не назвали. Сподіваємося , що наші відвідувачі назвуть інших достойників в коментарях до цього матеріалу.

З ким із політичних діячів і можновладців ви б хотіли поспілкуватися про життя?
Олександр Лабецький
Володимир Лозюк
Геннадій Когут
Юрій Лило
Мирослава Калинич
Мирослава Павлик
Володимир Хомин
Микола Лило
Ігор Маркін
Олександр Гвоздінський
Ростислав Набоков
З іншими

Опитування закрито


Опитування проводилося з 01.10.2017 по 31.10.2017

Переглянути результати голосування


Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 6135 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 9
0
9 Admin   (19.11.2017 20:56)
п.Песиміст,про неофіційний статус цього опитування вказано вище.
Я , як автор проекту , маю ексклюзивне право створювати на цьому сайті опитування. А відвідувачі мають право проголосувати або проігнорувати його.
Не знаю як там було з адмінресурсом, але на мою думку, малоімовірним є його застосування лише для того щоб на якомусь неофіційному сайті спотворити результати опитування,  від яких нічого не залежить.
Результати не можуть вважатися цілком репрезентативними тому, що в цьму опитуванні не брала участь чисельна категорія людей , які не користуються інтернетом. Крім того серед користувачів інтернету є чисельна група тих хто не цікавиться громадським життям.
Тому ці результати можна вважати результатами голосування активних користувачів інтернету.
Я не ставив собі мету детально проаналізувати зафіксовані голоси. Але навіть побіжний перегляд log-файлу дав змогу встановити, що 10-12% голосів "накручені" з застосуванням нескладних технологій. Решта -  голосували живі люди. "Накрутки" помічені по декількох позиціях. Тому, навіть якщо їх не брати до уваги, загальна картина не зміниться.

0
7 Песиміст   (13.11.2017 16:21)
А хто тебе, бовдура питає, що там як на тебе?! П. Адмін, а з якою метою проводилось опитування? Ну от підключив Лабецький адмінресурс і змусив всю адміністрацію, колег і т.д. за себе голосувати... І що далі? Типу з ним хтось хоче про щось говорити. Він може не поганий як голова адміністрації, але як людина - це брехун і обманщик, який ніколи не дотрисується слова даного людям. З ким там говорити? Чи це в черговий раз захотіли підкреслити "важність" та "важливість" пана. От по Когуту з Набоковим картина зрозуміла - хто ж захоче зі злодіями говорити?

0
8 ZOHAN   (17.11.2017 01:13)
А може "ти" не будеш писати інкогніто?))

0
6 ZOHAN   (12.11.2017 22:40)
Як на мене тут слово "політик" зайве.

-1
5 Громада Турки   (17.10.2017 13:44)
Спостерігаю за публікаціями одних і тих же ж людей, але чомусь від імені різних громадських формувань і надумала написати звернення та висловити думку фактично 90% жителів міста.

ЗВЕРНЕННЯ
громади міста до НЕшановного голови
міста та інших місцевих казнокрадів

Ось вже майже 2 роки як ви всі обкрадає місто, прийшовши до влади завдяки людям, які щиро повірили у те, що зміни на краще можливі. Проте, протягом цих двох років проблем у місті лише побільшало і вирішувати їх чомусь ніхто не спішить. Ну, якщо звісно не враховувати те, що ви всі гарно обіцяєте, приймаєте якісь рішення виконкомів чи сесій, "бо так треба", але їх ніхто не виконує. На останнє зараз " посиплеться": "Нам не дають працювати, нашу роботу саботують, заважають з адміністрації"... Ну, голова адміністрації і інші посадовці своє ще отримають...
Але ж що робиться в Турці!!!!!: по місту пройти не можливо - бруд, сміття, собаки, стихійна торгівля вже буквально по всьому місту. І на все одні відповіді: або " ми не компетентні", або "ми нічого з цим не можемо зробити", або " ми вже над цим працюємо і вже завтра все буде добре". А як виявляється - весь цей час громаду просто водили за носа. Крадуть і не вдавляться.
Якщо ж ви вже такі "імпотентні", то складіть повноваження, оголосіть перевибори і нехай в місті до влади приходять інші люди й починають працювати. Такої бездіяльності ще в Турці не було за всю історію міста. І дивно, що посадовці міськради розуміють, що не можуть нічого зробити, але тримаються за свої посади. Хоча, чого дивно?! У всьому винні гроші.
Закінчу звернення питанням-пропозицією: доки ще будете бездіяти і красти, та коли почнете наводити порядок у місті?

P.S.: пишу анонімнг, бо сьогодні ніхто не може гарантувати безпеку та демократію в цій державі. Тим більше коли зачіпаються бізнес-інтереси цілого бандитського угрупування.

0
4 Бух   (17.10.2017 11:22)
А чого ви не даєте людям голосувати Засіли там і облизуєте владу
Відповідь адміна:
Кожен відвідувач має право проголосувати лише один раз. Виважено ставтеся до цієї можливості. Нагадую , Ви можете одночасно вибрати декількох людей і ОДНОРАЗОВО проголосувати за всіх відразу. Повторні голосування не зараховуються.

0
3 Алла   (15.10.2017 19:40)
А когута з набоковим ще не посадили? Вони ще в міській раді? Це тільки в Україні таке може бути, щоб вийшли сухими із води та ще й при владі залишились.

1
2 Горнік   (15.10.2017 19:05)
Я б з Хомином поговорив. Файний і толковий хлоп зі своїми поглядами на життя. А то потім можна буде дійсно зустрітися і поговорити? Чи то якась передача буде?

1
1 Victor   (15.10.2017 17:37)
Десь тут були слова про чарочку в процесі спілкування про життя – жаль що забрали cry . Ідея досить-таки мудра, адже саме чарочка відіграє роль тієї кротовини, червоточини, тунелю, горловини, котра поєднує між собою паралельні світи в яких живуть різні люди. 

В 2-й Книзі Ездри є розповідь про те, як три юнаки, котрі охороняли царя Дарія, визначали свою мудрість: один говорив про силу вина, другий – про силу царя, а третій – про силу жінки, але над всім стоїть істина. Ось слова про силу вина (гл.3.18-21): «О, мужі! Яке сильне вино! Воно приводить у затьмарення розум усіх людей, які п’ють його; воно робить розум царя і сироти, раба і вільного, бідного і багатого одним розумом; і всякий розум перетворює на веселість і радість, так що людина не пам’ятає ніякої печалі і ніякого боргу, і всі серця робить воно багатими, так що ніхто не думає ні про царя, ні про сатрапа, і всякого змушує воно говорити про свої таланти» biggrin , biggrin , biggrin .

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.