Вівторок, 23.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Листопад » 2 » У взаєморозумінні, турботі та добрі
02.11.2017 (15:31)

   У взаєморозумінні, турботі та добрі
Ось уже майже 10 років на Турківщині успішно функціонує відділення КЦС «Анісія»

Майже 10 років тому, на не надто розвинутий фінансовий ринок Турківщини, несподівано, як виявилося, доречно увійшла церковно-кредитна спілка «Ан-ісія», уже маючи чималий досвід діяльності в інших регіонах Львівщини. А сьогодні можна впевнено стверджувати: вибір керівництва був правильним. З перших днів відділення №7 (м. Турка), завдячуючи доброзичливому ставленню до відвідувачів працівників - Марії Стець та Віри Шкітак, добре організованій ними роботі, отримало довіру громадян. Свідченням цього є слова вдячності сотень позичальників, серед яких, у переважній більшості, люди з малими статками, нерідко пенсіонери, та й ті, хто вирішив тут відкрити депозит.

Промовистою є й сама статистика. З часу відкриття в нашому місті цієї фінансової установи, її послугами скористалися 1852 людини, серед них є чимало тих, хто отримував кредит 10, і навіть 12 разів, маючи добру можливість вчасно вирішити господарські проблеми, покращити своє здоров’я чи, скажімо, допомогти дітям у здобутті освіти. У рік відділення видає приблизно 500 кредитів.

А ось життєві приклади допомоги кредитної спілки: у 2008 році Оксана Марич вирішила провести реконструкцію власного будинку. В цій ситуації, як зазвичай буває, зразу відчула фінансову проблему. Проте у відчай не впала, а порадившись в родині, звернулася по допомогу в «Анісію». Відтоді майже щороку оформляла кредит, так і зробила добудову до існуючого будинку, а за тим - капітальний ремонт помешкання. Великою підмогою у вирішенні життєвих проблем стали анісіївські кредити і для Руслани Юсипо-вич. За це вона, як і попередня героїня моєї розповіді, щиро вдячна кредиторам. Як позитив, що заслуговує на увагу, можна назвати приклад сім’ї Миколи Кузьмака. Завдяки енергозберігаючому кредиту від «Анісії», в родині вдалося поміняти усі вікна в помешканні, та ще й з відшкодуванням відсоткових ставок, передбачених згідно програми Львівської обласної ради.

Неодноразово отримувала кредит в «Анісії» й Катерина Ро-манчак. Зокрема коли, як кажуть, треба було ставити дітей на ноги, давати освіту. Так минали роки. Зараз жінка на пенсії, але з кредитною спілкою стосунків не пориває, а працює в депозитній програмі, таким чином заощаджуючи на старість. 12 разів скористалася кредитом і Стефанія Павлишин, щораз використовуючи кошти на покращення здоров’я, в тому числі на проведення хірургічних операцій.

З огляду на пройдений шлях, подібних прикладів можна наводити чимало. Долі та ситуації в них різні. Проте всіх їх об’єднує одне - великі і щирі слова вдячності «Анісії» за людяність, турботу та взаєморозуміння. Особливо їх було багато 19 жовтня, коли в Україні відзначали Міжнародний день кредитних спілок. З нагоди професійного свята, всіх відвідувачів Турківське відділення гостинно пригощало солодощами, а малечі дарували ще й барвисті кульки на добру згадку - з вірою на подальшу плідну, взаємовигідну співпрацю.

Василь ВАСИЛЬКІВ.

Газета "Бойківщина" №43,2017

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 886 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.