Неділя, 18.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Листопад » 6 » Тарас Возняк – це примітивний бюрократ без належної освіти, - Володимир Пшик
06.11.2017 (23:03)  

   Тарас Возняк – це примітивний бюрократ без належної освіти, - Володимир Пшик
Директор Львівської національної галереї мистецтв ім. Б. Возницького Тарас Возняк – це примітивний бюрократ без належної освіти.

Про це під час круглого столу на тему: «Проблеми збереження національної культурної спадщини» розповів багаторічний заступник Бориса Возницького Володимир Пшик. За його словами, коли Тараса Возняка призначили директором ЛНГМ ім. Б. Возницького, працівники розуміли, що буде рейдерське захоплення музеїв.

"Коли був конкурс на посаду директора Галереї, Возняк заявив, що основним у його діяльності буде економія державних коштів, але це безглуздя, бо на культурі ніхто не економить", - стверджує Володимир Пшик.

Він переконаний, що через його економію коштів громадад втратила філію галереї у Жовкві, передає Вголос.

"Борис Григорович, створюючи галерею мистецтв, хотів зберегти історичну спадщину, а зараз ЛНГМ - це бізнес-проект Возняка. Він розправився з колективом галереї мистецтв, звільнивши усіх, кого запрошував на роботу ще Возницький. Тарас Возняк на посаді директора галереї – це випадкова людина, примітивний бюрократ, а не музейник», - зазначив Володимир Пшик.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 878 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.