П'ятниця, 20.04.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Листопад » 6 » Готується новий кандидат на президентські вибори від об’єднаної олігархії, - Юлія Тимошенко
06.11.2017 (22:32)  

   Готується новий кандидат на президентські вибори від об’єднаної олігархії, - Юлія Тимошенко
Готується новий кандидат на президентські вибори від об’єднаної олігархії, яка не готова здавати свої позиції. Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявила голова фракції ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

Гостя програми заявила, що нині найбільшим жартом в країні є те, що Президент Петро Порошенко збирається йти на другий термін. «Мені здається, що він уже тримає весь народ, усю націю за невігласів», – зазначила вона.

Лідер «Батьківщини» вважає, що нині фальшують результати опитувань і через рейтинги намагаються нав’язати думку, що Петро Порошенко має найвищий рейтинг довіри, а решта політиків перебувають на рівні «нулів».

«Для того, щоб нівелювати те, що сьогодні люди підтримують нашу політичну силу, мене особисто, вони вводять Святослава Вакарчука у рейтинги. І насправді, я хочу, щоб люди знали, що готується новий кандидат на президентські вибори від об’єднаної олігархії. Вони не готові здавати свої позиції», – заявила Юлія Тимошенко.

Проте прізвища ймовірного кандидата політик не назвала. «Я думаю, що люди дізнаються. Це людина, яка зеленого уявлення не має ані про економіку, ані про фінанси, ані про кризу, ані про війну. Їм потрібна маріонетка в руках. Я не хочу називати прізвища, люди побачать це. Але ключові клани готують собі маріонетку, і ця маріонетка мусить бути таким собі «болванчиком», який буде сидіти на президентській посаді, а за спиною вони будуть знову всю оцю «поганку», яку вони зараз роблять, крутити – землю продавати…, забирати з бюджету всі гроші, забирати всі ресурси», – заявила Юлія Тимошенко.

Гостя програми додала, що мораторій на продаж землі в Україні завершується у січні 2018. Політична сила, яку вона очолює, запропонувала законопроект щодо його продовження. Вона нагадала про результати виборів до об’єднаних територіальних громад, де «Батьківщина» отримала найвищий рівень довіри, попри фальсифікації, репресії та насильство проти цієї політсили.

Юлія Тимошенко також зазначила, що ВО «Батьківщина» не об’єднуватиметься з іншими політичними силами та не підтримуватиме інших лідерів. Коментуючи запитання щодо ймовірного об’єднання опозиційних сил, вона зауважила, що сьогодні у ВРУ ніхто з голів парламентських фракцій, окрім неї, не порушив питання щодо скандалу міжнародного рівня, а йдеться про те, що Президента України звинуватили у «відмиванні» податків в офшорах. «От вам, де опозиція, де вона?», – зазначила Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» заявила, що її партія ні з ким не об’єднуватиметься, адже, зробивши висновки із помилок, покладається виключно на власні сили. «Ми ні з ким не об’єднуємося, ми нікого з інших лідерів не підтримуємо. Ми покладаємося виключно на власні сили, тому що знаємо, що зараз наш народ і наша країна стоїть практично вже однією ногою у прірві. Однією ногою ми вже стали на знищення держави і нації», – заявила політик.

Юлія Тимошенко наголосила, що, на її думку, більше ризикувати не можна. «У нас не залишилося часу на випробування, на експерименти про об’єднання над нацією. У нас залишилися лічені роки для того, щоб або піднятися… Я маю на увазі як для нації – стратегічно, історично, як у народу. Роки до того, щоби взагалі зникнути з мапи світу. Сьогодні, ви знаєте, у Польщу тільки за цей рік виїхало на постійну роботу», – зазначила Юлія Тимошенко.

З її слів, у країни, з якої виїжджають за кордон молоді люди, а натомість залишаються лише пенсіонери без засобів для існування, немає майбутнього. Юлія Тимошенко наголосила, що, припинивши заробітки на війні, можна зупинити кровопролиття; а ті законопроекти, які припадають пилюкою по кілька років, готові внести і проголосувати, щоб показати, як мусить жити країна.

Посилаючись на експертні дослідження, вона заявила, що в Україні 50 відсотків ВВП перебуває у «тіні». «Це означає, що у нас практично всього достатньо, щоб стати на ноги», – вважає Тимошенко.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 1693 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (07.11.2017 08:02)
«Ми ні з ким не будемо об’єднуватись».

Росіяни кажуть так: «И один в поле воин, если он по-русски скроен». Ось такі байки розповсюджуються поміж людьми і ті дійсно починають вірити у свої надприродні здібності. У нас кажуть так: «Один палець – не кулак», або ж ще краще: «Один син – не син, два сини – пів сина, три сини – ото тільки син», а ось найкраще: «З однієї квітки вінка не сплетеш», чи: «Одна бджола меду не наносить».

У нас, українців, слабий дух соборності. Як тільки об’єднуємось – так відразу і розпадаємось. Причин на це дуже багато, але в у всіх одна основа – гнила мораль. Саме з внутрішнього очищення починається єднання. Там, де периферія серця заповнена життєвим непотребом-страстями, там люди ніколи не об’єднаються, хоч би як обліпили себе державною чи церковною символікою; хоч би які революції не звершували… Маса месій доводять народам з трибун, що саме вони здатні довести їх до обіцяної землі, світлого майбутнього і т.д., але для цього людям потрібно сорок років бродити безводною пустелею, встеляючи піщані бархани своїми трупами, поки месії будуть примножувати свої статки. Тай в обіцяній землі ніхто не гарантує спокою і статку. Там, де на яйцеподібному гладкому мозку можна помітити лишень одну звивину – «козу» в носі, там гаразду не буде.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.