Неділя, 18.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Листопад » 7 » На Львівщині знову розпочався виборчий процес
07.11.2017 (13:38)  

   На Львівщині знову розпочався виборчий процес
Розпочався виборчий процес ще у 2-х об’єднаних територіальних громадах Львівщини – Кам’янка-Бузькій і Мурованській. Перші вибори у цих громадах відбудуться 24 грудня.

Кам’янка-Бузька ОТГ стане другою громадою у своєму районі після Жовтанецької, а от Мурованська ОТГ у Пустомитівському районі уже п’ята. Там уже створені Давидівська, Щирецька, Солонківська і Підберізцівська громади.

«Важливо те, що у процес децентралізації все активніше включаються міста. У жовтні цього року перші вибори відбулися уже у двох міських громадах – Рудківській і Великомостівській, – зазначив консультант з правових питань Офісу реформ у Львівському регіональному відділенні Асоціації міст України Віталій Корецький. – А у грудні громада буде створена і з центром у Кам’янці-Бузькій, яка є районним центром, тож має кваліфіковані кадри і розвинену інфраструктуру. Саме тому і розбудовувати цю громаду буде легше. Щодо іншої громади – Мурованської, то її плюсом є близькість до обласного центру, тож ця громада теж буде спроможною».

Віталій Корецький також сказав, що оскільки вибори в обох громадах відбудуться 24 грудня, то вони матимуть дуже мало часу на формування органів влади, лише 5-6 днів. Він також підкреслив, що Офіс реформ уже надає консультаційну підтримку обом громадам і з формування органів влади, і з інших питань, пише Кулемет.

Своєю чергою, консультант Офісу реформ у фінансових питань Ярослава Пишник наголосила, що ще одною серйозною проблемою для цих обох громад буде формування бюджету.

«Вибори відбудуться 24 грудня, а відповідно до бюджетного кодексу усі місцеві бюджети повинні бути прийняті до 25 грудня. Департамент фінансів Львівської обласної державної адміністрації та наш Офіс реформ, безперечно, допоможе цим громадам у формуванні бюджету. Але дуже багато залежатиме і від самих громад», – сказала Ярослава Пишник.

Як відомо, на виборах до ОТГ 29 жовтня на Львівщині партія ВО «Батьківщина» здобула перше місце.

«Попри певні перешкоди виборчого процесу, суттєвий адміністративний тиск та погрози нашим кандидатам, ВО «Батьківщина» отримала досить хорошу підтримку мешканців області», – зазначив голова «Батьківщини» на Львівщині Михайло Цимбалюк.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 1046 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.