Неділя, 18.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Листопад » 7 » Лілія Гриневич: Український закон Про освіту - зірка не лише в Україні, а й за її межами
07.11.2017 (22:44)  

   Лілія Гриневич: Український закон Про освіту - зірка не лише в Україні, а й за її межами
Український закон Про освіту - зірка не лише в Україні, а й за її межами. На жаль, міфи про закон та мовну статтю живуть та ширяться, тому продовжуємо інформувати наших європейських колег про суть 7 статті та наші плани щодо її імплементації.

Сьогодні за сніданком зустрілися з з послами держав-членів ЄС при КОРЕПЕР( Комітет постійних представників або Coreper – впливове об'єднання глав (послів) і членів постійних представництв країн Європейського Союзу в Брюсселі).

Після цього - виступ у Європарламенті перед депутатами від групи Європейської народної партії та зустріч з директором Директорату ГД ЄК «Інновації, міжнародне співробітництво та спорт» Антуанетою Ангелова-Крастевою.

Говорили про рівний доступ кожного громаднина до якісної освіти, роботи та можливості до саморозвитку. Усе це невідємна частина європейських цінностей. Сьогодні в Україні суспільство штучно фрагментоване за мовною ознакою - діти, які не знають державної мови, не можуть вступити у виш, влаштуватися на роботу чи мати можливість для вільного саморозвитку у межах власної країни.

Потрібно зруйнувати цю нерівність, і що точно має зробити України - створити реальні умови для вивчення державної мови. Це й робить Закон "Про освіту".

Нас почули та зрозуміли. Хтось більше, хтось менше, але цивілізований діалог триває.

Сьогодні також мала розмову з депутатом ЄП, головою неформальної групи "друзі європейської України" Пятрасом Ауштрявічюсом. Він переконаний, що ми недостатньо зусиль приділяємо роз'ясненню Закону, каже, що потрібна повноцінна комунікаційна кампанія в ЄС щодо цього.

Будемо працювати, без сумніву є над чим. Зараз на зустрічі з Делегатами Річних загальних зборів Світового Конгресу Українців (з нагоди 50-річчя СКУ), думаю, українська діаспора також робить неймовірний внесок у підтримку нашої країни закордоном)))

А там дивись, і може пророцтво Люка Бессона про делегацію України на станції Альфа в Магелановій галактиці у XXVIII столітті справдиться (дякую Volodymyr Omelyan, що опублікував - фільм не дивилася, але щиро посміхнулася).

Лілія Гриневич, Міністр освіти та науки України (Фейсбук)

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 1246 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.