Середа, 16.01.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Листопад » 10 » Виконувач обов'язків керівника Турківської лікарні Костянтин Коробов звільнив свого заступника
10.11.2017 (13:02)  

   Виконувач обов'язків керівника Турківської лікарні Костянтин Коробов звільнив свого заступника
У четвер, 9 листопада, виконувач обов"язків головного лікаря Турківської комунальної центральної районної лікарні Костянтин Коробов звільнив заступника з лікувальної роботи Івана Нагайка.

За день до того, у середу, 8 листопада, Іван Нагайко отримав сувору догану. Про це йдеться в наказах, які є в розпорядженні нашого сайту.

Як нам стало відомо, дисциплінарне стягнення у вигляді суворої догани заступник головного лікаря Іван Нагайко отримав на підставі результатів матеріалів перевірки експертизи тимчасової непрацездатності та відповідності надання медичної допомоги до вимог чинного законодавства в Турківській ЦРЛ, які були направлені департаментом охорони здоров"я ЛОДА 1 листопада.

А вже наступного дня Костянтин Коробов звільнив Івана Нагайка із займаної посади.

9 листопада, після знгаданих вже подій, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Яворського, за участі заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила та голови районної ради Володимира Лозюка проведено нараду з працівниками Турківської КЦРЛ та Боринської міської лікарні з питань реформування медичної галузі району.

Одне з основних питань, яке розглядалося на нараді – це впровадження реформи в первинній ланці медицини. Відповідно до прийнятого закону з 1 січня 2018 року первинна ланка, а це ФАПи, амбулаторії будуть фінансуватися окремим рядком з бюджету та поетапно буде запроваджуватися проплата наданих послуг через Національну службу здоров’я.

Також з нового року сімейні лікарі, терапевти, дитячі педіатри повинні будуть укладати договори на обслуговування з жителями району. На одного сімейного лікаря повинно припадати не менше як 2000 осіб.

Під час обговорення було досягнуто порозуміння в тому, що немає потреби створювати центр первинної медико-санітарної допомоги окремо як юридичну особу, а створити його як відділ центральної районної лікарні.

Була акцентована увага присутніх на необхідності провести розподіл в поліклінічних відділеннях на первинний та вторинний рівень. А також в найближчий період часу провести нараду з лікарями терапевтами, дитячими педіатрами та сімейними лікарями району про підготовку до роботи в нових умовах.

Офіційний сайт Турківської РДА жодним словом не згадує про цю подію - Іван Нагайко і Костянтин Коробов присутні на нараді, як бачимо на фото.

Штат лікарні повноцінний: у його переліку є всі лікарі, зокрема: п’ятнадцять терапевтів, дев’ять хірургів, вісім педіатрів, дванадцять гінекологів, двадцять вісім стоматологів, по п’ятеро невропатологів і рентгенологів, по двоє інфекціоністів, урологів і травматологів.

«Раніше наш заклад був розміщений у старому аварійному приміщенні часів Австро-Угорщини. Тому з 1997-го під потреби районної лікарні було вирішено реконструювати казарми військової частини, - розповідає в.о. головного лікаря Турківської КЦРЛ Констянтин Коробов.

І вже в 1999 році частину реконструйованого приміщення здали в експлуатацію. За два десятиліття цілеспрямованої діяльності нам вдалося створити абсолютно сучасну в усіх відношеннях районну лікарню, здатну надавати досить широкий перелік послуг, які потребує населення гірського краю, що віддалений від обласного центру на півтори сотні кілометрів.

Ремонтні роботи та пошуки коштів для заміни морально застарілого обладнання тривають і досі. В цьому є об’єктивна необхідність. Наразі лікарня має в своєму складі укомплектовані всім необхідним декілька підрозділів, писав лікар Богдан Манюх, депутат районної ради фракції ВО «Батьківщина».

Це такі відділення як приймальне, терапевтичне, інтенсивної терапії - з нирковою недостатністю, хірургічне, де застосовується навіть лапароскопія, анестезіологічне, акушерсько-гінекологічне, пологове, а також ренгенкабінет. Переважна більшість працівників пройшли перепідготовку, мають відповідні сертифікати та чималу практику застосування найновіших медичних технологій діагностики й лікування.

В іншій частині міста знаходиться дитяче відділення, в якому лікуються діти до чотирнадцяти років. Там є десять ліжко-місць для немовлят. У дитячому відділенні теж добротний ремонт, оновлена гарна їдальня, перекрито дах. Плануємо обладнати там ще й сучасну ігрову кімнату для наших малих пацієнтів.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 2723 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.