Неділя, 18.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Листопад » 14 » Ігор Васюник: Про перспективи будівництва цементно-бетонних доріг
14.11.2017 (20:41)  

   Ігор Васюник: Про перспективи будівництва цементно-бетонних доріг
Як збільшити гарантійний термін українських доріг з 10 до 25 років (так як це є в Європі) і при цьому зменшити видатки на будівництво та обслуговування автошляхів.

Сьогодні обговорили це питання з експертами дорожньої галузі на круглому столі «Бетонні дороги. Реальність для України».

Зокрема, говорили про перспективи будівництва цементно-бетонних доріг, які в два рази дешевші в будівництві завдяки використанню вітчизняної сировини.

І найголовніше - такі дороги мають в два рази більший термін експлуатації. В країнах ЄС 40% і більше доріг – з цементо-бетонну, в Україні – це лише 1%.

За результатами круглого столу учасники обговорення направлять звернення із рекомендаціями до уряду, щоб в новій «Державній програмі розвитку автомобільних доріг на 2018-2022 роки» визначити перелік доріг з підвищеною інтенсивністю та навантаженнями для забезпечення їх підвищеної міцності.

Зокрема, під час розробки проектної документації запровадити порядок обов'язкового техніко-економічного порівняння жорстких і нежорстких конструкцій дорожнього покриття і збільшити термін гарантійної експлуатації доріг до 25 років.

Це в першу чергу стосується доріг в регіонах з підвищеною температурою, дороги військового призначення, під’їзди до аеропортів та морських портів, ТЕЦ, логістичних центрів, елеваторів, об’їзні дороги великих населених пунктів, дороги до окремих промислових підприємств деревообробної галузі, маршрути руху контейнерів та зерновозів, тощо.

На сьогодні ми зробили багато, щоб почати відновлювати дороги і щоб Україна нарешті вирвалась з тотального бездоріжжя. Але також потрібно думати наскільки ефективно використовуються кошти платників податків і як довго дороги нам слугуватимуть.

Ігор Васюник, народний депутат України, Фейсбук

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 1614 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.