Вівторок, 20.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Листопад » 20 » Заради молоді маємо побудувати державу, з якої не втікають, а у яку повертаються, - Михайло Цимбалюк
20.11.2017 (20:30)  

   Заради молоді маємо побудувати державу, з якої не втікають, а у яку повертаються, - Михайло Цимбалюк
Заради молоді маємо побудувати державу, з якої не втікають, а у яку повертаються. Однак нинішня влада не достатньо звертає увагу на утвердження української молоді у суспільстві, а соціально-економічний рівень бажає очікувати кращого.

Таку думку на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук висловив очільник "Батьківщини" на Львівщині Михайло Цимбалюк.

"Вчора на одному з телеканалів випадково побачив сюжет про українську молодь у Польщі. Післясмак цього журналістського доробку не з найкращих, бо авторка матеріалу вклала в нього основний меседж – потрібно якомога швидше втікати з України, оскільки в Польщі і умови праці, і рівень освіти, і якість життя в рази кращі, а українцям у сусідній державі раді…" - зазначає політик.

Михайло Цимбалюк переконаний, що у нелегкий для країни час ми просто не маємо права бути байдужими до цих проблем, цю важливу проблему не можна просто заговорювати.

"Не можемо ігнорувати і те, що зараз в Україні здебільшого лишаються лише ентузіасти і ті, хто боїться кидати домівку та рідних", - наголосив головний "батьківщинівець" області.

Він навів дані, згідно яких, приблизно 10 мільйонів наших співгромадян шукають кращої долі за кордоном і ця цифра щораз збільшується – виїжджають з країни студенти, вчителі, лікарі, будівельники, науковці…

"Економісти вже застерігають: якщо влада не візьметься за проблему трудової міграції, то невдовзі в Україні не буде кому працювати".

Українська молодь повинна мати можливості самореалізації в державі, впливати на ухвалення рішень і цьому, на думку політика, сприятиме новий законопроект «Про молодь», який «Батьківщина» подала до розгляду у парламенті.

"Документ покликаний забрати молодь із вулиць, об’єднавши її у багатопрофільну мережу обласних молодіжних центрів з хостелами для молодіжних обмінів, навчальними просторами для неформальної освіти, мережу підліткових клубів, у тому числі, в сільській місцевості, в ОТГ. Молодіжна політика багато років не була пріоритетною, хоч влада і розповідала, що молодь – майбутнє нації. І це добре видно з того, як фінансувалась ця галузь, – за залишковим принципом", - зауважує Михайло Цимбалюк.

"Батьківщинівець" переконаний, що майбутнє України залежить від того, чи зможе молодь розвиватись тут, чи буде вона відповідальною, думаючою, патріотичною, включеною в управлінські процеси чи врешті платитиме податки і народжуватиме дітей адже будь-яка влада будь-якої країни ставить перед собою ці питання.

В нинішній Україні, з сумом констатує Михайло Цимбалюк, люди не є цінністю, проте він вірить, що уже скоро спільними зусиллями нам вдасться змінити ситуацію на краще і побудувати державу, з якої не втікають, а у яку повертаються, та радить про це особливо подумати нашим чиновникам сьогодні, напередодні Дня гідності та свободи, оскільки саме молодь починала Революції у нашій країні…

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 1171 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 4
0
4 Віра   (26.11.2017 20:51)
Вірю що таки настане той час коли країною керуватимуть такі люди як Цимбалюк!

0
3 Олег   (26.11.2017 19:52)
Мудро та обнадійливо, вірю що не все ще в нас втрачено!

0
2 песиміст   (23.11.2017 02:01)
Політики в усьому світі брешуть - така їхня сутність, їхня робота. Але коли політик стає на найвищих щаблях державного управління - то вже будь добрий не бреши. Бо збрехавши раз - на другий раз такої можливості може й не бути. Люди пам'ятатимуть. Це стосується й очільниці Батьківщини.

0
1 Victor   (21.11.2017 19:09)
«...проте він вірить, що уже скоро...».

- Купіть надгробний камінь з мармуру! Гарантую, що він не зміниться протягом шестисот років.
- Що я, божевільний, щоб вкладати гроші в таку марну справу, коли ми чекаємо Месію з дня на день!

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.