Вівторок, 20.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Листопад » 30 » УКРОП ВИМАГАЄ НЕДОПУЩЕННЯ ЗРОСТАННЯ ТАРИФІВ ДЛЯ ЛЬВІВ'ЯН ТА ПЕРЕНЕСЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО СЛУХАННЯ НА ЗРУЧНИЙ ЧАС
30.11.2017 (23:33)  

   УКРОП ВИМАГАЄ НЕДОПУЩЕННЯ ЗРОСТАННЯ ТАРИФІВ ДЛЯ ЛЬВІВ'ЯН ТА ПЕРЕНЕСЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО СЛУХАННЯ НА ЗРУЧНИЙ ЧАС
Уже на початку лютого у квитанціях на тепло і гарячу воду львів'яни побачать нові, підвищені цифри. З нового року «Львівтеплоенерго» має намір збільшити тарифи на опалення та постачання гарячої води для всіх категорій споживачів на 2018 рік. 04 грудня на підприємстві за адресою Д. Апостола, 1, відбудуться громадські слухання, на які львів'яни потрапити не зможуть. Адже організовані вони у будній день на 10 ранку, коли більшість містян знаходяться на роботі.

«УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» вже ініціював збір підписів від голів ОСББ і мешканців з метою перенесення громадських слухань на зручний для львів'ян час. За кілька днів було зібрано понад 1000 підписів! Враховуючи занепокоєння громади анонсованим підвищенням тарифів на воду та тепло, УКРОП виступає проти збільшення тарифів та разом з активними та небайдужими львів’янами ініціює проведення громадських слухань у зручний від роботи час, для обговорення питання зростання цін на дані комунальні послуги, та недопущення підняття тарифів.

“Львів входить у трійку міст з найвищими тарифами на тепло і гарячу воду. На нашу думку підвищення тарифів є необґрунтоване і недоцільне в умовах зубожіння населення. Також, встановлений час проведення громадського слухання, щодо даного питання є яскравим свідченням позиції влади почути думку львів’ян та знайти компроміс щодо врегулювання доцільності зростання тарифів”, - наголосив укропівець, голова фракції УКРОПу у Львівській міській раді Ігор Телішевський, повідомляють у прес-службі.

Досі тариф на тепло для львів'ян з червня 2016 року лишався незмінним і наразі складають 1213,98 грн/Гкал. Однак, після подорожчання львів'яни платитимуть 1267,49 грн./Гкал. Крім цього, заплановане також підвищення тарифів на гаряче водопостачання. На громадське обговорення виноситься коригування цього тарифу у бік збільшення на 6,4 грн., – із 81,64 грн./м3 до 87,23 грн./м3.

Нагадаємо, підвищення тарифів аргументують ростом собівартості виробництва теплової енергії власної ТЕЦ-1 для бюджетних та інших споживачів, та ростом ціни на постачання природного газу для потреб інших споживачів. Після громадських обговорень проект відкоригованих тарифів «Львівтеплоенерго» потребуватиме затвердження Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЄКП) та Виконавчим комітетом Львівської міської ради під головуванням А. Садового.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 317 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (01.12.2017 07:28)
Зросли зарплати та пенсії; зросли ціни; зросли долари та еєвро – чому б не зрости тарифам, логічно? Це називається ростом соціальних стандартів. Навіть депутати у Верховній Раді голосують не по совісті чи по закону, а по тарифах. Любов влади до народу пізнається по тарифах.

Зустрілися якось тарифи з цінами:
- Як у вас справи?
- Ростемо, як молоді, А у вас?
- А ми вже старі, нас постійно піднімають.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.