Середа, 17.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Грудень » 1 » ЗБОРИ НА КРУГ ГОРОДИЩІ
01.12.2017 (12:06)

   ЗБОРИ НА КРУГ ГОРОДИЩІ

Про приємні новини, а іноді й про наболілі проблеми, пишуть в редакцію жителі нашого району. Днями ми одержали ось таке письмове звернення від учасника бойових дій в зоні анти-терористичної операції на Сході України, в минулому воїна-афганця, турківчанина Тараса Гав’яка.

« Цього року жителі нашої вулиці Круг Городище вирішили співфінансувати проект, що стосувався реконструкції вуличного освітлення вул. Д. Галицького, вул. Самбірська і вул. Круг Городище в м.Турка. Кожна хата здавала в середньому по 500 гривень на проведення освітлення, хтось, можливо, відривав зі свого бюджету й останню копійчину, бо всім хотілося мати вулицю освітленою. На Круг Городищі проживають 14 школярів, яким (та й навіть дорослим) доводиться повертися з гуртків, музичної школи, з центру міста чи роботи додому в темний час доби, а неосвітлена вулиця в нас - у суцільних вибоїнах, часто по коліна в багнюці. Дивишся - Самбірська освітлена, там інша вулиця - освітлена, а ми (тих нещасних двадцять хат)- ніби забуті, наче тут не люди живуть, а казна-хто. Тому зібрали кошти (я особисто їх збирав) і надіялися, що бодай хоч світло цього року будемо мати.

Але не так сталося, як гадалося. У даному проекті не накреслено відгалуження у бік нашої вулиці - тобто не намальовано на ньому чотири стовпи, по яких можна було би подати від центральної дороги світло на нашу вулицю. Ходили проектанти, дивилися, щось там креслили, а в підсумку вийшло те, що вийшло. Якщо громада здала частину грошей на той проект, вона мала би його бачити, чи не так? Є побоювання, що ми, через помилку проектантів, залишимося без світла. А люди в мене, як депутата міської ради , запитували: як з вуличним світлом, куди пішли наші гроші? Що їм відповісти?

Хоча я вважаю, що тут не треба ніяких проектів, просто поступити по-людськи: міській раді в РЕМ перерахувати кошти, а ре-мівцям не зволікати, як поступлять гроші, а поставити оті чотири стовпи, прикрутити 4 ліхтарі - і все!

Я не хочу нічого для себе - для людей прошу. Прошу, щоби районна влада (голова районної ради Володимир Лозюк та голова райдержадміністрації Олександр Лабецький), чи обласна рада (голова обласної ради Олександр Ганущин) або ЛОДА ( голова Олег Синютка) допомогли вирішити дану проблему.

Тарас Гав’як, недавній депутат Турківської міської ради, афганець, учасник АТО».

Саме з цього приводу минулої неділі й відбулися на Круг Городищі збори жителів цієї вулиці, які організував Тарас Гав'як. Прийшло більше 20 осіб - і молодих, і пенсійного віку. Люди й справді були дуже обурені, скаржилися не тільки на проблеми з вуличним освітленням, а й на погану дорогу.

Прибув на збори й секретар Турківської міської ради Олександр Гвоздінський. Вислухавши думки людей, Олександр Ярославович, разом з місцевим жителем Мар'яном Зелінкою та іншими, оглянули усю ділянку вулиці, радилися, де можна обладнати вуличне освітлення на уже існуючих стовпах, а де потрібно встановити нові. Люди не розходилися, чекали, що ж скаже представник міської влади. Від себе особисто Олександр Гвоздінський заявив присутнім, що буде старатися, аби вуличне освітлення на Круг Городищі було, а міська рада працюватиме над тим, щоб дану проблему все-таки вирішити.

Тим часом Тарас Гав'як уже написав заяву про складання своїх депутатських повноважень. Надалі вести справу щодо реконструкції вуличного освітлення він попросив жителів Круг Городища довірити Мар'яну Зелінці. Хоча, звичайно, й він сам не буде стояти осторонь.

До речі, на освітлення своєї вулиці чекають жителі Травневої. Вони також брали участь у співфінансуванні проекту реконструкції вуличного освітлення.

Ольга ТАРАСЕНКО.

Газета "Бойківщина" №47,2017

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 440 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
0
2 правда   (02.12.2017 16:07)
Цирк поіхав, клоуни розбігаються!!!!!!!
4 лампочки вкрутити не можуть, місто приречене на бідність, безгосподарність, купи сміття

0
1 АТО   (02.12.2017 00:38)
Друже-побратиме, а коли ти йшов у депутати під проводом когута і набокова ти вірив шо зможеш шось змінити? Значить ти дурень і ці злодії тебе просто використали. А ти за них так "бився". Бачиш сам кого вони беруть в команду: працюють за методом Януковича - ЗЕКа = дисципліна. Ну і криша....

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.