Четвер, 18.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Грудень » 7 » Головного лікаря Турківської лікарні підбиратиме комісія
07.12.2017 (22:25)  

   Головного лікаря Турківської лікарні підбиратиме комісія
Уже не перший місяць в районі триває епопея з призначення головного лікаря Турківської КЦРЛ. За цей час відбулося чимало консультативних зустрічей, які іноді переростали в гострі суперечки, в тому числі й на сесії районної ради.

Однак, попри це, медики району й досі працюють під керівництвом в.о. головного лікаря – Костянтина Коробова.

А щоб процедура призначення була цілком прозорою й об’єктивно доступною, було розроблено спеціальне положення, яке регламентує всі аспекти в цій відповідальній процедурі. Черговий крок в цьому плані зробила й учорашня сесія Турківської районної ради. Зокрема депутати прийняли рішення про затвердження персонального складу комісії з відбору кандидатів на посаду головного лікаря Турківської КЦРЛ.

Головою комісії став заступник голови районної ради Василь Костишак (ПП»Громадянська позиція»), секретарем – юрист районної ради Андрій Москаль, члени комісії – Мирослава Павлик (ВО «Батьківщина»), Мирослава Калинич (ВО «Свобода»), Іван Дуда (ПП «Українське об’єднання патріотів – УКРОП»), Мирон Лабецький (ПП «Блок Петра Порошенка «Солідарність»), Микола Лило (ПП «Об’єднання «Самопоміч»).

І допоки комісія підбиратиме кандидатів на цю відповідальну й важливу посаду, в лікарні штормить.

Виконувач обов’язків головного лікаря Костянтин Коробов на початку тижня звільнив з посади свого заступника – Івана Нагайка, а на вакантне місце призначив лікаря-травматолога Петра Ігнацевича.

Втім, як розгортатимуться події далі, невідомо. Іван Юркович звернувся до суду, щоб оскаржити, на його думку, своє незаконне звільнення.

Василь Васильків, "Бойківщина", № 46 (1500)

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 661 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (08.12.2017 07:45)
Утворили з відповідних людей комісію. Скажіть, будь ласка, наскільки ці люди є фахівцями в медицині, аби обирати головного лікаря? Згадаймо недавню історію, як така ж комісія обрала «Учителя року», Президент дав нагороду, а вона покинула українських учнів, аби набувати професіоналізму біля англійського пердуна. А тепер перенесімося на кілька років назад і згадаймо, як революційний народ обрав до влади олігарха, котрий активно «бореться» з олігархатом. Запамятайте у житті просту річ: хочете змін, дайте можливість професіоналам обирати професіонала, інакше вам доведеться від обраних отримувати порожню обготку від цукерки і щоразу запитувати: «Дядя Петя, ти дурак?».

https://www.youtube.com/watch?v=Iz2dKD8ZGCs

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.