Четвер, 21.02.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Грудень » 9 » Володимир Хомин: «...вже остогидла та лапша, якою нас годують»
09.12.2017 (01:22)

   Володимир Хомин: «...вже остогидла та лапша, якою нас годують»

От подивився цирк з Саакашвілі і його затриманням. Зробив аналіз: клоуни, що з одного боку, клоун - з іншого. У ФБ вся стрічка загаджена цими подіями. Почитав коменти: всі хто проти клоуна без громадянства - обов'язково "порохоботи". Чому так?! Хіба людина, яка не підтримує Міхаела Ніколозовича обов'язково є " фанатом" Порошенка?! Чому відразу ставиться таке тавро?

Власне, тому українцями й маніпулюють різні політичні фігури, бо їхню думку дуже легко змінити або купити. Ну якщо я не вірю в чергового "месію", бо історія нашої ПРЕКРАСНОЇ НЕЗАЛЕЖНОЇ УКРАЇНИ мене навчила, що якщо нами будуть керувати кацапи, німці, жиди, а відповідно і грузини, то нічого хорошого з цього не вийде!!! Ну згадайте події Майдану: хто сьогодні при владі - ті хто там постійно фігурував, люди, які виступали на сцені й політики типу " кулі в лоб"??? Так. Що на державному рівні, що на місцевому, що у ВР!!! Але ж на всі ці посади обирав їх НАРОД. А сьогодні ми знову кричимо:" Банду геть."????? То хто ж нам винен, що ця банда прийшла до влади?! Правильно - сам народ.

То давайте ми, українці, й будемо виправляти свою помилку. Не треба нам нікого збоку. Чесно. Ми прекрасно дамо самі собі ради. Тільки не потрібно створювати собі ідолів, "молитися" на них, а потім в них розчаровуватися...

Зараз йде боротьба Саакашвілі з Порошенком за бізнес-інтереси і політичну вагу. Не більше і не менше.

Я не можу просити всіх українців, але можу звернутись до турківчан - будь ласка не давайте себе використовувати, майте кінець кінцем повагу до самих себе. Не вірте ні грузинам, ні жидам, бо їм у їхніх країнах не дозволили б так "бенкетувати" і вести народ до зубожіння. В даному випадку один одного вартий і якщо вже підніматись то і проти Саакашвілі, і проти Порошенка.

А керувати нашою співочою, прекрасною, незалежною має тільки УКРАЇНЕЦЬ. Ну не може людина без громадянства і без роботи (а відповідно і без доходів) сьогодні їздити по всій державі, займатись політикою, проживати в дорогих готелях і при цьому декларувати, що саме він є "рятівником" держави і лише він може перемогти корупцію в Україні. Так, можливо, в Грузії Саакашвілі провів реформи, то чому ж не захищав своє чесне ім'я на своїй батьківщині, у ним же реформованих судах??? Невже його б затримали чесні правоохоронці, якщо він не винен??? Та просто в Україні, форсуючи події, так як це є сьогодні, він має ще хоч якесь політичне майбутнє, а відповідно ще щось і "заробить".

За Порошенка взагалі немає що говорити, бо як і наш мер, прийшов на крові Небесної сотні, а жодної з передвиборчих обіцянок не виконано: де по 1000 грн. в день воїнам на фронті, де закінчення так званого АТО за два тижні, і т.д. За тарифи на комунальні послуги і зубожіння народу взагалі мовчу...

Напевне це і є жити по новому. Тому, українці, або єднаймось і самі пишемо свою історію, або за нас її будуть писати сволочі, які так і хочуть нас використати.

P.S.: вибачте, якщо дещо емоційно висловився, але вже остогидла та лапша, якою нас годують. Слава Україні.

Володимир Хомин, FB

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 825 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (09.12.2017 07:56)
Одного разу Юрія Нікуліна (1921-1997) запитали, яке місце він займає у радянському цирку. Нікулін відповів:
- Я другий клоун у Союзі.
- А хто ж перший?
- А перших – до хрена.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.