Четвер, 21.02.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Грудень » 9 » На Сколівщині затвердили паспорт кластеру сільського туризму
09.12.2017 (21:02)

   На Сколівщині затвердили паспорт кластеру сільського туризму
У наших сусідів

У Сколе 7 грудня під час робочої зустрічі затверджено паспорт кластеру сільського туризму Сколівського гірського району.

Про це повідомили у Сколівській райдержадміністрації. 

Захід проводиться в рамках проекту Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні «Сільський зелений туризм – від роз’єднаних садиб до територіальних кластерів» (проект ПРООН в Україні «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств», який реалізується за фінансової підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO) та проект USAID «Програма підтримки». 

Презентували паспорт кластеру сільського туризму Сколівського гірського району та визначились із стратегічними ідеями і першочерговими заходами. Кластер сільського туризму Сколівського гірського району сприятиме розвитку краєзнавчо-етнографічного, екологічного та відпочинкового туризму на базі співпраці сільських садиб та міні-готелів, закладів харчування, виробників традиційної та екологічної продукції, самодіяльних фольклорних груп, природоохоронних та історико-охоронних установ. 

Було вручено сертифікати спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні гостинним садибам «Швагри» (с.Орявчик) та «У Дем’янів» (м.Сколе). 

zik.ua

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 568 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.