Четвер, 21.02.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Грудень » 10 » Володимир Хомин закликає всіх небайдужих йти в міську раду.
10.12.2017 (17:33)

   Володимир Хомин закликає всіх небайдужих йти в міську раду.

Володимир Хомин на своїй сторінці в facebook закликав всіх небайдужих йти в міську раду та шукати шляхи вирішення проблем у місті.

«Друзі, всі скаржаться на безпорядок в місті.

Причин такого "хаосу" багато: хтось замість "боротися з мафією її очолив", хтось просто не вміє керувати і не знає як це робити, хтось не хоче працювати, а на щось дійсно не вистачає коштів....

Але у ФБ всі активно скаржаться і коментують бездіяльність найнятих громадою працівників міськради.

Давайте не будемо "гадити" як маленькі кошенята, а спробуємо вирішувати проблеми спільно. Пропоную у понеділок на 10.00 завітати в Турківську міську раду і знайти шляхи вирішення проблеми #1 - чищення дороги і тротуарів; #2 - паркування тз з порушенням та #3 - незаконна торгівля. Про останню проблему всі бояться говорити в слух, а те що змушені по воді і болоті ходити, бо тротуари зайняті - так має бути.

От і побачимо хто в Турці справді готовий закотити рукава і почати працювати, а хто лише гавкати, щоб назбирати лайків. »

Володимир Хомин , FB

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 1158 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 8
0
8 Victor   (12.12.2017 22:16)
Сьогодні був на цвинтарі – похорон. Через штормовий вітер тут упало кілька дерев, пошкодивши багато надгробних пам’ятників. Як тільки налагодиться погода, хай жителі міста беруть інструменти і йдуть сюди навести трохи якийсь лад, поки все це не присипало снігами. Велика просьба, роблячи порядок довкола могил своїх родичів, будь ласка, не пошкодьте чужі пам’ятники.

0
7 Хомин_В_М   (11.12.2017 22:57)
biggrin biggrin biggrin А як Ви думаєте? Ні, звичайно.

0
6 Admin   (11.12.2017 18:28)
Чим все закінчилося ?
Хтось прийшов ?

0
5 Victor   (11.12.2017 06:41)
Ну, дивіться п.Володимире. Рік тому ми прокладали ливнівку по вулиці. В цій роботі я займав не останнє місце. Проклять та погроз від турківських інтелигентів та християн наслухався достатньо. Але тепер люди включаються у ливнівку і мають з того користь. Вже який рік біля будинку чищу сніг і цей приклад нікого не надихає робити так само. На єврейському кладовищі навожу порядок – збираю ріща і гниляча й цим палю. Маю з цього користь. Кілька разів приймав участь у посадках лісу довкола міста. Робили рейвах довкола вирубки Ямів, щоб місто мало воду і т.д. – як можу, так роблю.

Відносно парковки «тз» скажу так: у місті, яке було спроектоване під гужовий транспорт, суттєво збільшилася кількість власників автомобілів. Хто міг колись передбачити, що сьогодні кожен другий житель міста стне власником єврофіри? Люди стали заручниками необдуманої господарської політики.

Тротуарна торгівля. В державі люди не мають роботи і спасаються як можуть. Влада виділила спецмісця і навіть збудувала торгівельні столики. Але спритніші люди, не без влади, зробили тут ларьки. А на територію заготльону ніхто не піде купувати і продавати – далеко.

Це все вже давно обговорено. Добавимо сюди сміття, зграї псів, спальний район з лежачими на лавках алкоголіками і т.д. – все це вже стало «доброю» традицією міста. Щоб щось змінити – потрібен кардинально новий підхід, який не вписується в сьогоднішню законодавчу мораль.

0
4 Хомин_В_М   (10.12.2017 21:36)
Ну зрозуміло: немає як, немає чим і просто не хочемо. Ну що ж... Чекаймо далі дива.

0
3 Хомин_В_М   (10.12.2017 20:44)
От і працюй в нашому місті! Всі б працювали "чужими руками". Дуже прикро. А могли показати приклад і іншим містам: спільно і разом допомогли б місту. Хоча й нового в тому, що аж ніхто не відгукнувся, немає. Це вже історична інертність. Зате бути вічними рабами всім подобається. Це доля.

0
2 Victor   (10.12.2017 19:05)
Особисто я не піду. Я буваю тут на регулярних громадських зустрічах з нашим депутатом, п.Олександром Гвоздінським, щоб обговорювати різні питання. 1). Щоб чистили дороги та тротуари, потрібна зарплата, відповідна кількість працівників та техніка. Це впирається в голий бюджет, який не може наповнюватися, якщо життя міста зводиться тільки до торгівлі на тротуарах та кількох ремісничих цехів. 2,3) Паркування тз і тротуарна торгівля. Коли в Турку їде львівський пан – тут все голо і чисто. Другого дня все починається спочатку. Якщо ви можете тримати порядок один день, то чому у вас немає сили-вміння-бажання тримати його тиждень-місяць-рік? Крім того написані «Правила проживання в місті», якими нехтують так, як нехтують Десятьма Заповідями, Конституцією, законами. Просто сидіти і говорити про те, чому хтось не виконує свої обов’язки, але отримує зарплату, у мене немає часу.

1
1 АТО   (10.12.2017 18:26)
Володя молодець канєшно. Але ніхто нігде не піде бо всім пофіг. Легше язиками почесати. Тому так і живуть турківчани.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.