Четвер, 18.04.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Грудень » 13 » Створюємо інтерактивну туристичну карту Турківського району
13.12.2017 (23:53)

   Створюємо інтерактивну туристичну карту Турківського району

Ми живемо в світі інформаційних технологій, в епоху, яка не має аналогів у попередній історії людства. Інформаційне суспільство – це суспільство, до всіх сфер діяльності якого входять комп’ютери та інші засоби збереження, обробки та передачі інформації, що дозволяють ефективно обробляти будь-яку інформацію (цифрову, текстову, графічну, звукову), моделювати реальні процеси, явища, події.

Комп’ютер та Інтернет було визнано одними з найбільш значних досягнень людства в ХХ ст. За цими двома термінами інформатики стоїть фантастичний здобуток сучасної науки, технологій та бізнесу, який не лише докорінно реорганізував структуру основних сфер діяльності людини, а й змінив її світогляд та спосіб життя.

В наш час інформація набуває важливого значення - править світом, формалізуючи відносини між людьми. Все більше людей долають страх перед комп’ютерними технологіями та використовують всілякі інформаційні гаджети.

Не оминули ці тенденції і туристичну галузь. Все більше людей плануючи подорож звертаються до туристичних порталів та самостійно складають маршрут подорожі з метою відвідання більшої кількості цікавих місць. При цьому вони користуються різними довідковими сервісами.

Нещодавно натрапив на цікаву інтерактивну карту Старосамбірського району. Наші сусіди добре потрудилися і нанесли на неї більше 150 об'єктів , які можуть зацікавити туристів , що відвідують Старосамбірщину. Така карта , розповсюджена в мережі , безумовно, підвищує туристичну привабливість району. Вона може бути корисною для тих , хто займається туристичним бізнесом та для потенційних туристів.

Гадаю , настав час створити подібну карту і для Турківського району. Адже і у нас є що показати туристам.

Я вже почав роботу над картою , наніс декілька об'єктів. Для завершення цієї роботи ще треба попрацювати.

Пряме посилання на карту в повному розмірі

Для створення карти необхідно створити інформаційну базу обєктів , які мають туристичну привабливість. В цю базу даних мають бути включені сакральні об'єкти (церкви, костели, каплиці і т.і.), будівлі і споруди, музеї, пам'ятники, пам'ятні знаки, готелі, бази відпочинку, агро-оселі, ресторани, кафе, природні пам'ятки, парки, джерела мінеральних вод, заповідні зони та їнші об'єкти.

Закликаю відвідувачів нашого сайту долучитися до створення такої бази. Інформацію можна подавати будь яким зручним способом - на e-mail: turka@at.ua , в коментарях до цього матеріалу і т.і.

Інформацію прошу подавати в такому форматі:

Назва: Назва об'єкту*

Опис: Опис об'єкту* , фотографії*, контактна інформація, посилання на джерела в інтернеті і т.і.і

GPS-координати: GPS-координати в будь якому форматі*

* Інформація ,позначена зірочкою, обов'язкова.

Запрошую власників готелів, баз відпочинку, агро-осель, ресторанів, кафе та інших туристичних об'єктів надавати повну інформацію для нанесення на карту.

Сподіваюся, разом ми зможемо створити якісний інформаційний продукт , яким зможуть скористатися багато людей в мережі інтернет.

В.Ланчак

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 3648 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 3
0
3 Admin   (20.01.2018 12:56)
Шкода , що ніхто не відгукнувся. Сподіваюся , що цю карту ми все ж доробимо і вона стане комусь в пригоді.
Посилання на цей матеріал буде в лівій колонці.

0
2 Admin   (15.12.2017 00:39)
Шановний п.Віктор ! Карта створюється саме для тих у кого інтернет є. Саме для тих , хто захоче відвідати Турківщину та познайомитися з її пам'ятками. А мешканці Турківщини не знайдуть тут для себе нічого нового. Тому дуже важливо наповнити її якісним контентом , який зацікавить туриста.

Зараз  в кишенях багатьох наших краян  лежать сучасні гаджети, які об'єднують в собі телефон , комп'ютер, фото-відеокамеру , GPS-навігатор і ще багато інших пристроїв. Тому для активної патріотично налаштованої людини зовсім неважко зробити декілька знімків , зняти координати, знайти інформацію про об'єкт та знайти спосіб все це відправити нам. 

Стосовно позначок на карті, гадаю не варто видумувати якихось незрозумілих екзотичних знаків. На мою думку, краще дотримуватися встановлених у всьому світі стандартів. Тоді така карта буде зрозумілою для людей в будь якому куточку світу. Якщо , наприклад , в усьому світі на картах та дорожних знаках прийнято позначати готель (базу відпочинку, туристичний притулок і т.і.) зображенням ліжка , то тут не потрібно щось видумувати. Стосовно сакральних об'єктів , можливо, можна ввести якусь різноманітність. Зрештою, пропонуйте свої варіанти. Напевно, непогано було би дублювати інформацію про об'єкти англійською мовою.

0
1 Victor   (14.12.2017 09:19)
Ідея цікава і вже не один раз обговорювалася у вузьких колах лбителів туризму, а також на сайті, але з місця не зрушила. Величезну проблему складає відсутність інтернет мережі у всьому районі. А це брак повної інформації від жителів конкретного сектору району. Наприклад: звідки жителю Прислопа відомо про цікаві місця та об’єкти у Либохорі? Таку інформацію повинна надати либохірська громада. А чи є там інтернет? Можливо якась інформація є в райраді, тоді потрібно співпрацювати з нею, а особливо з відділом по туризму.

Щодо маркування. Відносно релігійних споруд: церквів, костелів, синагог, капличок, старовинних придорожних хрестів і т.д., варто розробити окремий конкретний значок, а не все зводити під один, що обмежує інформацію. Тут варто подивитися по інших картах, або розробити щось своє.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.