Четвер, 21.02.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Грудень » 15 » Відбулася зустріч народного депутата України Андрія Лопушанського з мешканцями Турківського району.
15.12.2017 (02:23)

   Відбулася зустріч народного депутата України Андрія Лопушанського з мешканцями Турківського району.

14 грудня, в залі засідань районної ради відбулася зустріч народного депутата України Андрія Лопушанського з мешканцями Турківського району. Участь у зустрічі з нардепом взяли перший заступник голови райдержадміністрації Микола Яворський, голова районної ради Володимир Лозюк, голови сільських рад, депутати районної ради, мешканці району.

Традиційно на зустріч з Андрєм Лопушанським приходять чимало громадян, для яких звернення до депутата стає чи не останньою інстанцією для вирішення різноманітних питань та скрутних життєвих ситуацій. Громадяни знають, що до депутата можна безперешкодно звертатись зі своїми проблемними питанням, а також з цікавими пропозиціями.

Переважна частина питань, з якими звертались до депутата стосувались сприяння у вирішенні соціально-економічних проблем, таких як благоустрій населених пунктів, ремонт доріг, освітлення проїжджої частини, заміна водогону, пенсійна реформа, відновлення пільгового проїзд для пенсіонерів, газифікація села Присліп, тощо. Були також і прохання з допомогою на обстеження, лікування, придбання ліків для соціально-незахищених верств населення.

Народний депутат України Андрій Лопушанський повідомив, що зараз у нього на постійному контролі знаходяться питання дотримання законодавства щодо статусу гірських населених пунктів (ним внесено ряд пропозицій відносно покращення інвестиційного клімату в гірській зоні). Проводиться робота щодо відкриття митних переходів на території району. Так відповідно до договорів з Республікою Польща в с.Лопушанка митний перехід має будуватись з української сторони, а в с.Боберка –з польської.

Турківська РДА

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 670 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.