Четвер, 21.02.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Грудень » 15 » Чи з’являться на Турківщині сонячні електростанції
15.12.2017 (22:20)

   Чи з’являться на Турківщині сонячні електростанції

На сесії Львівської обласної ради, що відбулася 5 грудня, внесено зміни до програми енергозбереження для населення Львівщини на 2017-2020 роки.

Зокрема, починаючи з 2018 року за рахунок коштів обласного бюджету здійснюватиметься відшкодування 10 % тіла кредиту для мешканців Львівщини на встановлення приватних сонячних електростанцій. Тобто, якщо сонячна електростанція коштуватиме, для прикладу, 10 тисяч доларів, то обласна рада відшкодує тисячу. Звичайно, всі розрахунки в національній валюті - гривні. Таке рішення може бути добрим стимулом для того, щоб альтернативна енергетика прижилася в нашому районі.

Водночас відшкодування відсоткової ставки за кредитами, отриманими на впровадження енергоощадних заходів, обласна рада здійснюватиме в обсязі від 5 відсотків до 15 відсотків, із врахуванням індексу платоспроможності території. Мешканці «бідних» районів отримають більшу частину відшкодування, а «багатші» - дещо меншу. Ймовірно, що Турківщина може мати максимальний процент відшкодування. Адже в порівнянні з іншими районами області, фінансово ми явно не розкошуємо.

Василь ВАСИЛЬКІВ.

Газета "Бойківщина" №49,2017

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 485 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.