Четвер, 21.02.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Грудень » 18 » Чиновники-пенсіонери - головна проблема розвитку в Україні
18.12.2017 (12:09)  

   Чиновники-пенсіонери - головна проблема розвитку в Україні
Головна проблема розвитку будь-якого спорту в Україні – це чиновники-пенсіонери, що зупинились в Палеоліті.

Так вважає президент Федерації велосипедного спорту України Олександр Башенко, реагуючи на засідання комісії Мінмолодьспорту, щодо призначення Державного тренера та головного тренера з шосе.

Про це він заявив під час прямого включення в ефірі Українського радіо.

«Для розвитку велоспорту та, зокрема, будівництва необхідної інфраструктури потрібна політична воля, якої, на жаль, сьогодні не вистачає. З точки зору фінансування спортивних організацій, ми живемо у Радянському Союзі. Громадськість не має будь-яких важелів контролю за використанням фінансів спорту та призначенням функціонерів на посади!» — наголошує Олександр Башенко.

За його словами в Європі давно процесом виділення коштів керують саме федерації. «А нас примушують ходити з простягнутою рукою до міністерств, благаючи чиновників виділити фінансування на проведення міжнародних та всеукраїнських змагань, на будівництво велотреків, на спортивне спорядження для шкіл, на нові велосипеди, спортивний одяг, і все марно – нікому ми не потрібні. І це при тому, що спортсмени, всупереч політиці утримання старої радянської системи, видають країні результати. Останній приклад — сім медалей на Кубку світу з велоспорту на треці у Чілі! Тріумф наших улюбленців Тетяни Клімченко, Любові Басової, Андрія Вінокурова, Олени Старікової та Романа Гладиша. Ось вона, наша зброя розвитку проти вічного сну!» — впевнений президент ФВСУ.

«Сумно констатувати, що й досі в міністерстві сидять пенсіонери, яким вже по «170 років», що застрягли в «совку». Необхідно негайно покінчити із цим Політбюро та дати важелі правління громадськості», — пропонує президент ФВСУ.

Джерело

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 467 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.