Четвер, 21.02.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Грудень » 21 » ЄС заявив про ймовірність призупинення безвізового режиму через саботаж у проведенні реформ
21.12.2017 (09:11)  

   ЄС заявив про ймовірність призупинення безвізового режиму через саботаж у проведенні реформ
ЄС визнає продовження виконання критеріїв візової лібералізації Україною, однак у світлі останніх подій вимагає негайних дій задля забезпечення повноцінної імплементації і сталості реформ. Про це йдеться у першому звіті Єврокомісії в рамках нового механізму призупинення безвізових режимів.

У звіті Єврокомісія заявляє, що такі події як запровадження жорстких строків давності досудових розслідувань, розкриття Генпрокуратурою в кінці листопада інформації про розслідування Антикорупційного бюро серйозно підривають здатність НАБУ проводити розслідування.

Рада ЄС затвердила новий механізм призупинення безвізових режимів з третіми країнами у лютому цього року. В документі зазначено, що відкат у проведенні реформ - одна з підстав призупинення безвізового режиму.

Крім того, в ЄС наголосили, що законопроект, який дозволяє парламенту звільняти керівників антикорупційних інституцій, хоча і був вилучений з порядку денного, але лишається зареєстрованим.

"Загалом критерії візової лібералізації продовжують виконуватися. Однак, з огляду на останні події, потрібно вжити негайних дій з метою забезпечити повну імплементацію і стабільність вже здійснених реформ, зокрема, у контексті антикорупційних вимог", - йдеться у звіті.

У своєму звіті Єврокомісія видала шість вимог до України:

- посилити співпрацю з відповідними установами ЄС для запобігання ризикам нерегулярної міграції;

- проводити кампанію з інформування про обов’язки і права в рамках безвізового режиму;

- забезпечити незалежність, ефективність та стійкість антикорупційних реформ, зокрема шляхом створення незалежного та спеціалізованого вищого антикорупційного суду відповідно до висновку Венеціанської комісії та українського законодавства;

- негайно відновити авторитет НАЗК і створити ефективну систему верифікації електронних декларацій;

- скасувати поправки щодо електронного декларування антикорупційних активістів;

- посилити зусилля по боротьбі з організованою злочинністю, в тому числі шляхом виділення достатніх ресурсів на Національну поліцію.

Європейська правда

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 330 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.