Середа, 21.11.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Грудень » 21 » Жити по-новому: Уряд дозволив застосовувати водомети проти людей
21.12.2017 (11:36)  

   Жити по-новому: Уряд дозволив застосовувати водомети проти людей
Кабінет міністрів дозволив військовослужбовцям Національної гвардії використовувати водомети проти людей, але заборонив застосовувати сльозогінний газ у натовпі.

Правила застосування й перелік спецзасобів, які можуть використовувати військові Нацгвардії, уряд затвердив 20 грудня, під час засідання.

Дозволили використовувати проти людей гумові та пластикові кийки, електрошокери, наручники (сітки для зв’язування), службових собак і коней, засоби акустичного впливу, гранати і боєприпаси світлошумової та димової дії, а також пристрої для відстрілу гумових куль.

Крім того, Нацгвардії дозволено використовувати водомети й бронемашини (без штатного озброєння). Водночас заборонили їхнє використання, якщо температура повітря нижче +10 градусів.

Перед застосуванням спецзасобів військові Нацгвардії зобов’язані не менше двох разів через гучномовець попередити про це. Також після застосування спецзасобів нацгвардійці зобов’язані в найкоротші терміни забезпечити надання медичної допомоги потерпілим.

Заборонено застосовувати спецзасоби в навчальних закладах, лікарнях, дипломатичних представництвах (без письмової згоди).

Також заборонено застосовувати наручники більш ніж на дві години, бити кийками по голові, шиї, ключиці, статевих органах і животу, застосовувати світлошумові пристрої на відстані ближче двох метрів.

Джерело

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 350 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (21.12.2017 21:16)
А що дозволено людям, котрі виступають проти тих, хто нехтує їхніми правами і не виконує обіцяного на виборах – влади? Справедливо було б, якби людям дозволили під час проведення мирних демонстрацій, використовувати ті самі спецзасоби проти брехачів: «гумові та пластикові кийки, електрошокери, наручники (сітки для зв’язування), службових собак і коней, засоби акустичного впливу, гранати і боєприпаси світлошумової та димової дії, а також пристрої для відстрілу гумових куль». Крім того: «використовувати водомети й бронемашини (без штатного озброєння). Водночас заборонити їхнє використання, якщо температура повітря нижче +10 градусів». Перед застосуванням народ повинен попередити владу «не менше двох разів через гучномовець», а після застосування спецзасобів, народ зобов’язаний «в найкоротші терміни забезпечити надання медичної допомоги потерпілим». Людям заборонено бити владу «кийками по голові, шиї, ключиці, статевих органах і животу, застосовувати світлошумові пристрої на відстані ближче двох метрів». Як кажуть у Біблії: «І не змилосердиться око твоє: життя за життя...» (Повторення Закону 19.21), «око за око, зуба за зуба, руку за руку, ногу за ногу, опарення за опарення, рану за рану, синяка за синяка» (Вихід 21.24,25). «зламання за зламання» (Левит 24.20). «Суд один буде для вас... Бо Я Господь Бог ваш!» (Левит 24.22).

Ось це буде дійсно життя по-новому для тих, хто так і накреслив за 2000 років на своєму серці євангельське вчення.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.