Середа, 17.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2017 » Грудень » 22 » НА ДОПОМОГУ ГРОМАДІ
22.12.2017 (02:24)

   НА ДОПОМОГУ ГРОМАДІ

Чотири роки тому у Турці було урочисто відкрито центр для надання адміністративних послуг, який є не конторою для чиновників, а слугує винятково мешканцям цієї громади. Про те, як працює сьогодні Турківський ЦНАП, які послуги він надає населенню, розповідає читачам газети його начальник Ігор Репецький.

- Отже, Ігорю Михайловичу, чи розширилася з часу створення центру мережа надання адміністративних послуг?

- Хочу зазначити, що кількість адміністративних послуг, які надаємо через ЦНАП, постійно збільшується. Так на момент створення центру, в 2013 році, згідно переліку, було передбачено надання 33-ох видів адміністративних послуг, але до кінця року тоді залишилося 10 днів, тому надали лише 15 послуг. А вже в наступному році кількість зросла до 57-и видів послуг, і було надано 299 адміністративних послуг. Ще через два роки, у 2015-му, кількість зросла до 82 видів послуг, і було надано 3754 адміністративних послуг. У 2016 році кількість адміністративних послуг, з включенням послуг органів виконавчої влади, перелік яких затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014р., вже становила 91 вид, суб'єктами надання яких є управління соціального захисту населення Турківської РДА (18), Державна реєстраційна служба України (11), відділ державних реєстраторів (14), відділ містобудування та архітектури Турківської РДА (5), відділ Держгеокадастру у Турківському районі (25), міграційна служба (9).Станом на 12 грудня, з початку 2017-го року нами надано уже 4597 послуг.

- Виходить, що й режим роботи у працівників центру напружений, якщо з кожним роком збільшується кількість видів послуг?

- Він зорієнтований виключно на потреби суб'єкта звернення: працюємо 6 днів на тиждень, у тому числі й у суботу, без обідньої перерви. У нас можна отримати необхідну інформацію, яку надають безпосередньо адміністратори центру і про яку інформують стенди. З метою належної організації спільної діяльності, протягом року ми неодноразово проводили зустрічі з керівниками органів виконавчої влади, що надають адміністративні послуги щодо обговорення питань оптимізації та вдосконалення процесу надання адмінпослуг.

Робота в центрі спрямована на попередження фактів порушення законодавства, здійснюємо контроль за додержанням об'єктами надання адмінпослуг термінів розгляду справ та прийняття рішень. Стараємося, як мовиться, не відставати від життя. Зокрема забезпечено підключення центру надання адмінпослуг до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та здійснюємо прийом документів у сфері реєстрації речових прав. А також забезпечено підключення до Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців для одержання відомостей. Висловити свою думку щодо якості надання адміністративних послуг громадяни мають можливість також за допомогою «скриньки для звернень громадян».

Крім того, ще й самі вчимося. Протягом року ми брали участь у навчальних семінарах, які організовувала Львівська облдержадміністрація, головне управління юстиції у Львівській області, Львівський регіональний інститут державного управління.

- Ігорю Михайловичу, розкажіть, будь ласка, на що ще буде спрямована діяльність Центру в році, який наступить, щоби покращити ефективність роботи з надання послуг населенню?

- Будемо надавати ще більше послуг населенню, тому що за недавнім розпорядженням КМУ (№136), їх кількість збільшилася до 186 видів. Також нам кажуть і про те, що всі ЦНАПи забезпечать програмно-технічним оснащенням для оформлення та видачі паспортних документів. Кожний рік несе якісь нові плани і сподівання на краще. Так з метою вивчення суспільної думки щодо ефективності роботи центру та максимального задовільнення запитів населення, плануємо запровадити проведення соціологічного опитування клієнтів шляхом анонімного анкетування. В подальшому хочемо впровадити ряд заходів для створення доступних і зручних умов для швидкого вирішення будь-яких проблем громадян, фізичних осіб-підприємців і юридичних осіб та недопущення скарг.

Плануємо й встановлення банківського терміналу для платних адміністративних послуг, забезпечення сервісу sms-інформування про надання адміністративної послуги. Братимемо участь у проектах з фінансового забезпечення та розширення можливостей надання адмінпослуг. У наших планах на майбутнє - забезпечення надання через центр адміністративних послуг і громадським організаціям. Якщо хоч частина з цього буде втілена в життя, це піде на користь в першу чергу нашим громадянам.

Розмовляла Ольга ТАРАСЕНКО.

Газета "Бойківщина" №50,2017

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 432 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.