П'ятниця, 20.04.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » PR » 2017 » Грудень » 22 » Українці вважають, що влада провалила боротьбу з корупцією, - опитування
22.12.2017 (19:01)  

PR   Українці вважають, що влада провалила боротьбу з корупцією, - опитування
Переважна більшість українців, а саме – 86% громадян, вважають, що боротьба з корупцією в Україні є неуспішною, причому 60% оцінили її як повністю провальну. Про це свідчать результати опитування, проведеного фондом Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва та Київським міжнародним інститутом соціології.

Натомість лише 9% громадян назвали боротьбу з корупцією в Україні успішною, із яких всього 1% опитаних українців заявив, що вона є повністю успішною.

Відповідальним за неуспішність боротьби з корупцією більша частина громадян - 60% опитаних - вважає президента Петра Порошенка. Ще 37% респондентів покладають відповідальність на суди, 42% – на Верховну Раду, 29,5% – на новостворені антикорупційні органи, 25,5% – на старі правоохоронні органи.

Як відомо, близько половини жителів Києва розчаровані боротьбою з корупцією в країні, а значна частина із них готові до протестів. Зокрема, те, що корупції в Україні цього року стало більше, зауважили 44% опитаних жителів столиці: 23,1% та 20,9% киян обрали варіанти "стало трохи більше" та "стало істотно більше" відповідно.

Рівень підтримки чинного президента не перевищує 21%, тоді як недовіри складає 23,9%. Таким чином, Порошенко більше не має шансів стати Президентом. У разі проведення президентських виборів найближчим часом перемогу здобула б лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко

Теги:  Тимошенко, корупція, опитування, порошенко

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: PR | Переглядів: 277 | Додав: Today | Теги: Тимошенко, корупція, опитування, порошенко | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.