Середа, 19.09.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Грудень » 22 » На Львівщині відбулися щорічні Дні Партнерства інститутів громадянського суспільства
22.12.2017 (20:43)  

   На Львівщині відбулися щорічні Дні Партнерства інститутів громадянського суспільства
Сьогодні, 22 грудня, в межах Днів партнерства громадські організації презентували щорічні звіти про виконання проектів, на які громадським організаціям виділяли фінансову підтримку.

Громадські організації області порушили питання перспективних напрямів співпраці з органами виконавчої влади, обмінялися своїм досвідом і особливостями співпраці із владними структурами та представили проекти, які вони реалізовували у 2017 році.

«В нинішніх умовах громадянське суспільство відіграє важливу роль. Головні речі делегуються представникам громадських організацій, які показують конкретний результат», - зазначила директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Ольга Березюк.

Інститути громадянського суспільства публічно презентували власні звіти про виконання проектів, на які вони отримали фінансову підтримку на конкурсних засадах з Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у 2017 році.

Окрім того, за активну громадську діяльність та сприяння розвитку громадянського суспільства у Львівській області оголосили подяки голови облдержадміністрації трьом громадським організаціям.

Теги:  громадськість, Львівщина, організація

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 369 | Додав: Today | Теги: громадськість, Львівщина, організація | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.