Четвер, 22.03.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » PR » 2017 » Грудень » 22 » 2017 рік став роком великих помилок, а не роком справжніх реформ, - нардеп
22.12.2017 (21:36)  

PR   2017 рік став роком великих помилок, а не роком справжніх реформ, - нардеп
2017 рік став роком великих помилок, а не роком справжніх реформ. Верховній Раді доведеться розпочинати 2018 рік із виправлення помилок, які вже стали очевидними внаслідок «реформ» чинної влади.

«Так, медична реформа – це не реформа. Не змогли для села придумати нічого кращого за телемедицину», – заявив у інтерв'ю журналістам народний депутат України Сергій Соболєв.

За йогос ловами, це - замість необхідних потужних лікарень і потужної швидкої допомоги! "Так звана пенсійна реформа поставила на коліна більшість громадян України. Добре від неї тільки працівникам великих промислових підприємств, які отримали високі надбавки до пенсії. Усе це доведеться виправляти наступного року", - вважає нардеп.

Бюджетна політика, на його думку, залишилась на низькому рівні. «З одного боку, ми створили об’єднані громади, які отримали нібито фінансову самостійність. Потім навісили на них тягар, після якого цим громадам навіть через передані повноваження і фінансові ресурси не можливо буде піднятися з колін. З одного боку, ми даємо їм прямий фінансовий ресурс, а з іншого – кажемо, що відбиратимемо в центральний бюджет все зайве, що вони заробили», – пояснив він.

Заступник керівника фракції «Батьківщина» зауважив, що за рік громадяни не відчули на собі жодних позитивних змін: «На жаль, цю владу характеризує тотальна корупція як на побутовому, так і на найвищому рівні. Влада продовжує курс, який свого часу обрав Янукович».

Водночас він вважає досягненням цього року освітню реформу, яка наблизила нашу країну до європейських стандартів, та переконаний, що після новорічної перерви парламенту в першочерговому порядку потрібно буде вносити зміни до бюджету та до Податкового кодексу, без чого існує загроза невиконання бюджету та загроза існуванню окремих галузей.

Уже в перші дні нового року фракція "Батьківщина" наполягатиме на розгляді питання про обов’язкову державну страхову медицину та про приватні страхові фонди, додав він.

Насамкінець парламентарій закликав Раду з початку року заслухати представників НАБУ і САП, ухвалити закон про Вищий антикорупційний суд, а також дискусійний закон про реінтеграцію Донбасу та Криму.

«Підсумовуючи цей рік, на жаль, треба визнати, що він був роком великих помилок», – заявив Сергій Соболєв.

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: PR | Переглядів: 320 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.