Середа, 19.09.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2017 » Грудень » 24 » У Львові вшанували постать В’ячеслава Чорновола
24.12.2017 (19:33)  

   У Львові вшанували постать В’ячеслава Чорновола
Сьогодні, 24 грудня, з нагоди 80-ї річниці з дня народження українського політика, публіциста, Героя України В’ячеслава Чорновола у музеї “Тюрма на Лонцького” відбулась зустріч-спомин «Я горджуся за своє покоління», присвячена пам’яті великого українця.

На захід завітали представники влади, науковці, громадські діячі, молодь, аби вкотре згадати про життєвий шлях В’ячеслава Чорновола і його політичну боротьбу. Від імені Львівської ОДА присутніх привітала т.в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Ольга Березюк.


.

.
“Я переконана, якщо б В’ячеслав Чорновіл жив до сьогодні, то, безперечно, проводив би таку ж активну діяльність на благо України. Дуже важливо, що сучасне покоління цікавиться історією і такі зустрічі дозволяють зробити певні висновки, детальніше пізнати діяльність величних українських діячів, серед яких і В’ячеслав Максимович”, - зазначила Ольга Березюк.

Спогадами про В’ячеслава Чорновола із учасниками зустрічі поділився державний діяч Ярослав Кендзьор, який акцентував увагу на публіцистиці Чорновола, його політичній діяльності та незламній волі. Також присутні переглянули світлини, що відтворюють основні віхи життя Героя України.

Крім того, у Львівській філармонії відбувся вечір пам’яті, присвячений 80-річчю від дня народження Героя України В’ячеслава Чорновола

Під час урочистостей присутнім продемонстрували фільм про життєвий шлях В’ячеслава Чорновола і його діяльність. Спогадами про видатного діяча поділились відомі науковці та державні діячі.

Також у межах заходу пролунали музичні композиції у виконанні Ліліани Раврух, муніципального хору “Гомін” та інших відомих виконавців.

Зазначимо, 1 грудня Президент України Петро Порошенко підписав Указ про відзначенння 80-ї річниці з дня народження В’ячеслава Чорновола на державному рівні.

В'ячеслав Чорновіл — український політик, публіцист, літературний критик, діяч руху опору проти зросійщення та національної дискримінації українського народу, політичний в'язень СРСР. Провідник українського національно-демократичного визвольного руху кінця 80-х - 90-х років; Герой України (посмертно). У період з 1990 до 1992 року - В'ячеслав Чорновіл був головою Львівської обласної ради.

Джерело

Теги:  

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 520 | Додав: Today | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.