Середа, 19.09.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2018 » Січень » 1 » З 1 січня 2018 року влада підняла ціни на електроенергію
01.01.2018 (11:21)  

   З 1 січня 2018 року влада підняла ціни на електроенергію
У четвер, 28 грудня 2017 року, на засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ухвалено рішення про встановлення тарифів на відпуск електричної енергії та схвалення інвестиційної програми ПрАТ «Укргідроенерго» на 2018 рік.

Своєю постановою Комісія затвердила двоставковий тариф на відпуск електроенергії на 2018 рік для гідроелектростанцій (крім гідроакуму- люючих електростанцій) на рівні 28,14 коп. за 1 кВт·год (без ПДВ) та для електростанцій на рівні 288,85 коп. за 1 кВт·год (без ПДВ).

Зазначені тарифи розраховані з урахуванням затвердженого 26.12.2017 року Міністром енергетики та вугільної промисловості України І. Насаликом балансу електроенергії об’єднаної електроенергетичної системи України на 2018 рік. Корисний відпуск електростанцій ПрАТ «Укргідроенерго» на 2018 рік запланований в обсязі 10 007,5 млн кВт·год., у тому числі для ГЕС – 8 393,0 млн кВт·год., ГАЕС – 1 614,5 млн кВт·год. Це на 698,3 млн кВт·год. більше планового показника 2017 року (9 309,2 млн кВт·год.).

Обсяг Інвестиційної програми становитиме 3 446 446 тис. грн (без ПДВ), у тому числі для ГЕС – 1 812 267 тис. грн (без ПДВ), для ГАЕС – 1 634 178 тис. грн (без ПДВ), пише офіційний сайт компанії.

Партія ВО «Батьківщина» вимагає скасувати рішення Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), про підвищення ціни на електроенергію з 1 січня 2018 року.

Про це повідомив народний депутат від фракції Олексій Рябчин, передає партійний сайт"Батьківщини".

«Енергетичний регулятор, склад якого призначав та контролює президент Петро Порошенко, підвищив ціну на електроенергію на 16,2%. Це не тільки додаткові 10 млрд грн з кишень українців за світло у 2018 році, але й зростання платіжок за воду, електротранспорт, за послуги та товари, де електрика традиційно є однією з найбільших складових», – зауважив він.

Народний депутат також звернув увагу на те, для кого це рішення буде вигідним. «Політична відповідальність за це рішення лежить безпосередньо на Порошенкові. До того ж, відомо, що євробонди ДТЕК Ріната Ахметова викупила компанія, наближена до чинного президента. А теплові станції держкомпанії «Центренерго» перебувають під контролем правої руки Порошенка – депутата БПП Ігоря Кононенка», – повідомив Рябчин.

Парламентарій також зауважив, що після підвищення цін на електроенергію, українцям не тільки доведеться платити за послуги монополістів, які принаймні забезпечують електроенергією, а й платити в передвиборчий фонд Порошенка та його бізнес-партнерів, які робитимуть все, аби якомога довше залишитися при владі та продовжувати наживатися на людях.

«Гроші українців підуть на сплату послуг регіональних васалів, які годуватимуть населення гречкою, які натискатимуть на потрібні президенту законопроекти. Також гроші підуть на сплату послуг політичних запроданців, які з телеекранів розповідатимуть вам про так звані 144 реформи, про боротьбу з олігархами тощо. Вас вже «поставили на лічильник». Пам’ятайте про цей «новорічний подарунок президенту» щоразу, як платитимете за енергоресурси», – підсумував Олексій Рябчин.

Теги:  Влада, тарифи, електроенергія, ціни

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 439 | Додав: Today | Теги: Влада, тарифи, електроенергія, ціни | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (01.01.2018 20:39)
Кожен раз, коли люди ідуть на вибори свого поводиря, вони повинні твердо пам’ятати: обираючи у поводирі олігархів – вони обирають злидні, війни, геноцид, корупцію. Якщо хтось і пристосовується у цій системі, голосуючи за неї, він стає причетним і відповідальним за наслідки свого вибору. Робити собі добре за рахунок ближнього – найгірше заняття під сонцем, яке обрали собі люди і за яке скуштують гірких плодів, оскільки це не вписується в закон відносин Творця і творіння. В релігійному житті це називається прокляттям: «Тоді скаже й тим, хто ліворуч: Ідіть ви від Мене, прокляті, у вічний огонь, що дияволові та його посланцям приготований.Бо Я голодував був і не нагодували Мене, прагнув і ви не напоїли Мене, мандрівником Я був і не прийняли ви Мене, був нагий і не зодягли ви Мене, слабий і в в’язниці і Мене не відвідали ви. Тоді відповідять і вони, промовляючи: Господи, коли то Тебе ми голодного бачили, або спрагненого, або мандрівником, чи нагого, чи недужого, чи в в’язниці і не послужили Тобі? Тоді Він відповість їм і скаже: Поправді кажу вам: чого тільки одному з найменших цих ви не вчинили, Мені не вчинили! І ці підуть на вічную муку, а праведники на вічне життя» (Матвія 25.41-46).

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.