Середа, 17.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2018 » Січень » 4 » Звіт голови правління БО «Фонд допомоги малозабезпеченим сім’ям та сім’ям учасників АТО»
04.01.2018 (00:01)

   Звіт голови правління БО «Фонд допомоги малозабезпеченим сім’ям та сім’ям учасників АТО»

Звіт
голови правління БО «Фонд допомоги малозабезпеченим сім’ям та сім’ям учасників АТО» Володимира Саврука про роботу у Турківському районі

На жаль, сьогодні не кожна українська родина має можливість забезпечити себе та своїх дітей належним рівнем умов для нормального фізичного та соціального розвитку, адже це потребує чималих матеріальних затрат.

Саме для надання допомоги потребуючим, я, разом з командою, заснував Благодійну організацію «Фонд допомоги малозабезпеченим сім’ям та сім’ям учасників АТО», яка розпочала свою діяльність у березні 2016 року. Її завданням є надання гуманітарної допомоги багатодітним родинам та сім’ям учасників АТО.

У Фонді вони отримують необхідні речі особистого вжитку - одяг, взуття, іграшки, книжки тощо. До Фонду звертаються і молодь, і люди похилого віку, і багатодітні матері, і дружини бійців АТО, а також демобілізовані хлопці. Ми раді допомогти кожному, хто цього потребує.

Відділення Фонду у м. Турка знаходиться за адресою: вул. І.Франка, 33, у приміщенні, яке нам надали у безоплатне користування завдяки Ганні Страшевській. Протягом усього періоду роботи відділення близько 300 потребуючих родин Турківщини отримали допомогу у вигляді інвалідних крісел, теплого одягу, іграшок, дитячих візків та ліжок. Окрім цього, силами благодійного Фонду було умебльовано палату Турківської районної лікарні та надано комп’ютер, тискоміри та матраци для ліжок. Дітям Турківської школи-інтернату надано необхідний одяг. Також Фонд допомоги долучився до проведення заходу «Мій тато захищає Україну», що проводився у Турківському НВК, а дошкільнята цього закладу отримали багато іграшок.

За нашого сприяння у м. Турка було організовано розважальний захід «Караоке на селі», під час якого багато дітей учасників АТО отримали подарунки, а головним призом свята був велосипед.

Відділення Фонду допомоги працює також у містах Самбір та Старий Самбір. Варто зазначити, що, окрім вищезгаданого, у всіх відділеннях Фонду протягом усього періоду роботи містяни плели зимові та літні маскувальні сітки. До цього процесу долучались активні мешканці, родини АТОвців, учні шкіл, працівники лікарень та інших установ, за що ми їм дуже вдячні. Завдяки спільній праці, було сплетено 6 маскувальних сіток, які волонтери Фонду доставили на Схід нашим захисникам разом з іншими необхідними речами, такими як буржуйки, міні-електростанції, засоби гігієни та продукти харчування.

Будьмо не байдужими один до одного - добро робити просто!

З повагою, голова правління БО «Фонд допомоги малозабезпеченим сім’ям та сім’ям учасників АТО» Володимир САВРУК.

Газета "Бойківщина" №51,2017

Теги:  голови, малозабезпеченим, правління, звіт, АТО», учасників, сім’ям, допомоги, «Фонд

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 780 | Додав: Admin | Теги: голови, малозабезпеченим, правління, звіт, АТО», учасників, сім’ям, допомоги, «Фонд | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.