Четвер, 21.02.2019 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2018 » Січень » 11 » Звіт депутата Львівської обласної ради VII скликання ДЗЮДЗЯ МИХАЙЛА СЕМЕНОВИЧА про роботу з жовтня 2016 року по грудень 2017 р.
11.01.2018 (00:33)

   Звіт депутата Львівської обласної ради VII скликання ДЗЮДЗЯ МИХАЙЛА СЕМЕНОВИЧА про роботу з жовтня 2016 року по грудень 2017 р.

З В І Т депутата Львівської обласної ради VII скликання ДЗЮДЗЯ МИХАЙЛА СЕМЕНОВИЧА за роботу з жовтня 2016 року по грудень 2017 р.

Безпартійний, обраний за виборчим списком ПП «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» по Турківському виборчому округу

У своїй депутатській діяльності керуюся Конституцією України, Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», регламентом Львівської обласної ради та іншими нормативними актами, що визначають порядок діяльності депутата обласної ради.

Постійно підтримую зв’язок з виборцями, трудовими колективами, державними установами, громадськими організаціями, районною, сільськими радами.

Однією з найважливіших ділянок роботи депутатів на виборчому окрузі є особистий прийом громадян.

Усі звернення, які надходять до мене, в основному, вирішую особисто та через сільських голів територіальних громад Турківського району. З кожним сільським головою співпрацюю та підтримую зв’язок. На питання, які не вирішуються, – готую депутатські звернення відповідно до компетенції.

Депутатський річний фонд матеріальних допомог, який становив у 2017 році 150 тисяч гривень, я скерував для надання матеріальної допомоги на лікування та придбання ліків малозабезпеченим категоріям населення, інвалідам. Допомогу отримали 173 особи.

Провів понад 180 зустрічей з мешканцями округу.

Працюю в постійній комісії з питань законності, правоохоронної діяльності, дотримання прав людини та військових проблем.

За звітний період проведено 26 засідань постійної комісії, в яких брав активну участь, де розглядались питання дотримання прав учасників АТО, виділення земельних ділянок, забезпечення житлом військовослужбовців та мешканців Львівщини, розробки програм та забезпечення фінансування військових формувань на території області, контроль за раціональним розподілом коштів, тощо. Особливу увагу приділяю здійсненню контролю за виконанням програм соціально-економічного розвитку області у всіх сферах життя, бюджету.

Як депутат обласної ради беру активну участь у роботі сесій Львівської обласної ради, сесій Турківської районної ради.

Працюю над вирішенням актуальних питань життєдіяльності Турківського району.

Зробив усе необхідне для того, щоб проекти громад Турківщини, що брали участь у конкурсі мікропроектів місцевого розвитку Львівської обласної ради, були професійно підготовлені та написані, сприяв фінансуванню з обласного бюджету, а саме:

  1. Капітальний ремонт Присліпського НВК (заходи з енергозбереження, внутрішні роботи) Турківського району.

70 000,00 грн. виділила Львівська обласна рада.

  1. Реконструкція лікарської амбулаторії в селі Ясениця Турківського району.

129 653,00 грн. виділила Львівська обласна рада.

3.Капітальний ремонт навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» м. Турка Львівської області (заміна вікон на металопластикові).

149 514,00 грн виділила Львівська обласна рада.

  1. Реконструкція Народного дому в с. Вовче Турківського району Львівської області.

149 93,00 грн виділила Львівська обласна рада

  1. Капітальний ремонт санвузлів у Вовченському НВК Турківського району Львівської області.

148 152,00 грн виділила Львівська обласна рада.

  1. Реконструкція системи опалення лікарської амбулаторії в селі Лімна Турківського району.

130 233,00 грн. виділила Львівська обласна рада.

  1. Заходи з енергозбереження в Розлуцькому НВК ( капітальний ремонт) Турківського району Львівської області.

149 878,00 грн. виділила Львівська обласна рада.

  1. Капітальний ремонт Завадівського НВК Турківського району Львівської області

144 258,00 грн. виділила Львівська обласна рада.

  1. Реконструкція вуличного освітлення по вул. Травнева м.Турка Львівської області.

130 000,00 грн. виділила Львівська обласна рада.

  1. Реконструкція вуличного освітлення по вул. Круг Городище м.Турка Львівської області.

130 000,00 грн. виділила Львівська обласна рада.

Під час проведення конкурсу Львівською обласною радою «Екологічно чистий населений пункт» надав допомогу при написанні проекту громади Ільницької сільської ради - «Облаштування та закупівля сміттєвих контейнерів» - 25 000,00 грн .

У Львівській обласній державній адміністрації проводився відбір інвестиційних проектів у рамках реалізації Програми газифікації населених пунктів області на 2016 – 2018 роки. Конкурс тривав до 27 квітня 2017 р.

За мого сприяння, з обласного бюджету виділено понад 500 тисяч гривень на завершення газифікації села Присліп Турківського району. У кінці грудня виділено кошти, в сумі 200 тисяч грн., на будівництво підвідного газопроводу із села Шум’яч (від каплички) до с. Вовче, з метою подальшої газифікації села Вовче Турківського району.

З моєї ініціативи, за кошти Львівської обласної ради, розпочато будівництво сучасного спортивного футбольного майданчика у м. Турка (500 000,00 грн. з обласного бюджету буде виділено для встановлення штучного футбольного покриття).

У цьому році нам, депутатам від Турківщини, вдалося отримати з Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) кошти для Турківщини. Зокрема передбачено кошти на продовження будівництва Н.Яблунського НВК, Либохірської ЗОШ, реконструкцію Лосинецької ЗОШ, продовження будівництва та проведення ремонтних робіт в середній школі імені Героя України Романа Мотичака села Лімна, в сумі 1 млн. 400 тис грн.

У 2017 році вдалося залучити кошти, в сумі 1 млн. грн., з обласного бюджету на ремонт дороги з м. Турка до с. Завадівка.

З бюджету Львівської обласної ради виділено кошти на виготовлення документації для реставраційних робіт церкви в селі Ясениця. Основні роботи будуть проводити у 2018 році. Вирішую питання щодо виділення коштів на реставрацію іконостасу в селі Хащів на 2018 рік.

У 2017 році за кошти обласної ради вдалося встановити на шкільному стадіоні спортивний тренажерний майданчик у с Ластівка.

За мого сприяння, відбулись зйомки телевізійної програми «Караоке на селі» у м. Турка та під час святкування «Дня Дністра - 2017» у с. Вовче. Надав фінансову допомогу для проведення юнацького турніру з футболу «Кубок Дністра- 2017». Надав спонсорську допомогу для організації та проведення екокультурного фестивалю «День Дністра» у 2017 році. Під час проведення бойківських фестин надав спонсорську допомогу для нагородження фольклорних колективів району.

І найголовніше, що у 2017 році нам вдалося, за кошти від перевиконання митних платежів у Львівській області, завершити капітальний ремонт дороги «Львів – Сянки- Ужгород». Маємо надію, що нарешті у 2018 році нам вдасться провести капітальний ремонт дороги «Турка –Східниця» та «Турка - Ільник».

Постійно слідкую за участю організацій нашого району у конкурсах, що проводять Львівська ОДА та обласна рада.

Переможцем конкурсу мистецьких проектів серед ГО Львівщини стала ГО «Агенція регіонального розвитку Турківщини» (голова Микола Лило) з проектом проведення еко-культурного фестивалю «День Дністра 2017» у с Вовче.

Переможцями конкурсу на кращий Народний дім та колектив художньої самодіяльності стали:

народні доми с. Ільник та с. Ропавське.

Переможцями конкурсу серед колективів самодіяльності стали :

Народний фольклорний колектив «Бойківчани» НД смт. Бориня . Народний фольклорний колектив «Дністер» НД с.Вовче. Народний фольклорний колектив «Розлучанка» НД с.Розлуч.

Переможцями конкурсу на кращу мистецьку школу, для надання фінансової підтримки на придбання музичних інструментів, у 2017 році стали:

Турківська музична школа. Боринська музична школа.

Переможцями конкурсу на кращу мистецьку школу, для надання фінансової підтримки для забезпечення їх комп’ютерами та іншими сучасними технічними засобами, у 2017 році стали:

Турківська музична школа.

Переможцями конкурсу серед кращих бібліотек області стали:

бібліотека-філія с. Завадівка, бібліотека-філія с. Ісаї, с. Нижнє, Центральна районна бібліотека (відділ обслуговування) Турківської РЦБС

Мешканці Турківщини знають, що я завжди готовий допомогти і підтримати кожного, надати спонсорську допомогу. Стараюся до свята Миколая вручити школярам подарунки, солодощі. У 2017 році надано 350 подарунків для дітей - сиріт. Під час Великодних свят надаю продуктові набори для малозабезпечених громадян району. Беру участь у святкуванні Дня воїнів -афганців, Дня місцевого самоврядування, Дня села і т. п. Постійно підтримую футбольні турніри та різні спортивні заходи.

За зверненнями працівників освіти, культури, медицини щодо неналежного грошового забезпечення, за мого безпосереднього втручання та клопотання перед головою ЛОДА Олегом Синюткою, додатково виділено понад 14 млн. грн. для погашення заборгованості із заробітної плати працівників бюджетної сфери.

Я впевнений, що і надалі буду приділяти максимум уваги вирішенню найскладніших проблем виборців свого Турківського округу.

Я завжди наголошую, що готовий до прямого діалогу з кожним мешканцем Турківщини.


Хай в році новім, при святому Різдві,
Всі мрії справдяться – давні й нові.
Як тим Пастирям, хай вам ангел щоднини
Приносить додому приємні новини!
Царі, що ітимуть Ісуса вітати,
Хай вступлять з дарами й до вашої хати!
Ступає січень тихим кроком,
Кружляє в вальсі білий сніг,
З Різдвом Христовим, з Новим Роком
Вітаю щиро вас усіх!
Нехай малий Ісус на сіні,
Що в темну ніч на світ прийшов,
Дарує вам надію, віру і любов!
Теги:  ДЗЮДЗЯ, МИХАЙЛА, звіт, скликання, роботу, депутата, обласної, ради, СЕМЕНОВИЧА, Львівської

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 776 | Додав: Admin | Теги: ДЗЮДЗЯ, МИХАЙЛА, звіт, скликання, роботу, депутата, обласної, ради, СЕМЕНОВИЧА, Львівської | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.