Середа, 19.09.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2018 » Січень » 17 » Влада штучно маніпулює тарифами, обдираючи власний народ, - нардеп
17.01.2018 (20:19)  

   Влада штучно маніпулює тарифами, обдираючи власний народ, - нардеп
Вартість житлово-комунальних послуг в Україні завищена навмисно: для збагачення відповідних олігархічних кланів і президента особисто. Про це заявив народний депутат Сергій Євтушок.

«Чергове підвищення тарифів витягне з кишень українців понад 10 млрд грн. І ці гроші збагатять не лише монополіста енергетичного ринку Ахметова, а й особисто президента Порошенка. Адже євробонди ДТЕК викупила наближена до президента компанія, співвласником якої є Гонтарева, а свого часу був ще й Володимир Демчишин. Це компанія, у якій працював Дмитро Вовк, очільник НКРЕКП», – зазначив парламентар.

Коментуючи рішення Комісії про підвищення ціни на електроенергію з 1 січня 2018 року, народний депутат наголосив: «Незважаючи на те, що офіційно тарифи підняли для непобутових користувачів, кожен українець відчує подорожчання на собі – у платіжках за водопостачання та водовідведення, у цінах на продукти в магазині, у підвищенні вартості всіх послуг і товарів, що залежать від електрики. Намагаючись приховати це, влада знову обманює українських громадян».

Сергій Євтушок також розповів, що в Україні оплата комунальних послуг становить понад 40% від середньої заробітної плати, тоді як у Європі цей показник не перевищує 20%. Нині майже половина домогосподарств неспроможні сплачувати за комунальні послуги. «Батьківщина» намагається боротися з нищівною політикою влади, що призвела до цього, зауважив політик.

«НКРЕКП – це орган, що був незаконно створений під тиском глави держави, а нині знаходиться під його особистим контролем. Фракція «Батьківщина» направила до Конституційного Суду України подання, яке підписали депутати різних парламентських фракцій, щодо визнання неконституційними усіх рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, зокрема й тих, якими були збільшені тарифи», – поділився представник «Батьківщини».

Насамкінець, народний депутат наголосив, що Україні потрібне повне перезавантаження влади та докорінна зміна філософії управління державою.

«Ми маємо прагнути енергетичної незалежності України. Кожен сільський голова повинен мати змогу створити кооператив, який продукуватиме енергію на основі відновлювальних джерел для свого села, аби не купувати газ чи світло у монополістів та олігархів. І доки державою керують ці ж олігархи, які примножують власні капітали за рахунок обкрадання власного народу, ситуація, на жаль, не зміниться», – зазначив Сергій Євтушок.

Теги:  народ, тарифи, Влада, нардеп

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 472 | Додав: Today | Теги: народ, тарифи, Влада, нардеп | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (19.01.2018 12:05)
Чим довше бізнесмени будуть при владі, тим скоріше державі і народу прийде «пиз*ець».

Кафедра русского языка.
Две доцентши, одна курит, вторая разгадывает кроссворд.
— Мария Ивановна, — «Полный крах всех надежд» — шесть букв, вторая «и»...
Курящая долго думает, потом:
— Ну, не может быть! в газете?
— Да.
— «Пиз*ец»?!
— Подходит...
Входит завкафедрой, профессорша.
— Софья Марковна, вот вы доктор наук! «Полный крах всех надежд?, шесть букв, вторая «и»?
— «Пиз*ец»! Однозначно!
— Ну не может же быть в российской газете — «пиз*ец»!
— Сейчас все может быть!
Входит аспирантка Машенька, юное невинное созданьице.
— Вот молодежь все знает! Машенька, полный крах всех надежд, шесть букв, вторая «и»! У нас только один вариант — «пиз*ец»!
Машенька краснеет до корней волос и шепчет:
— Фиаско.

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.