Середа, 17.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » Новини » 2018 » Січень » 20 » Туристична перлина України Трускавець знаходиться під загрозою зникнення через недбалість чиновників
20.01.2018 (16:19)  

   Туристична перлина України Трускавець знаходиться під загрозою зникнення через недбалість чиновників
Відома на весь світ туристична перлина України Трускавець знаходиться під загрозою зникнення через недбалість чиновників, що дозволяють монополісту знущатись над унікальним родовищем «Нафтусі» та інших мінеральних вод міста.

Про це заявив народний депутат Сергій Євтушок, звертаючись до першого віце-прем’єр-міністра України під час Години запитань до уряду в парламенті.

«Україна – молода та багата унікальними природними ресурсами та надрами країна, змушена боротися з пронизаною корупцією владою, що не дає можливості утримувати Богом дані нам блага на користь українських громадян. Нині в критичному стані знаходиться Трускавець, відомий на весь світ своїми унікальними мінеральними водами!» – зазначив парламентарій.

Він розповів, що причиною такої ситуації є недбале господарювання ПрАТ «Трускавецькурорт», що володіє монопольним правом на всі об’єкти гідромінеральної бази міста.

«У 2001 році, всупереч чинному законодавству, Трускавецькою міською владою було передано у приватну власність новоствореній структурі ЗАТ «Трускавецькурорт» 124 об’єкти державної, профспілкової та комунальної власності курорту. З того часу Державною службою геології та надр України за невиконання природоохоронних заходів неодноразово призупинялася, а потім знову відновлювалася дія спеціального дозволу на користування надрами для «Трускавецькурорту», – поділився політик.

Народний депутат від ВО "Батьківщина" Сергій Євтушок також зазначив, що стан об’єктів курортної бази нині є критично незадовільним.

«Цей горе-господарник, кінцівки якого ведуть в офшорні кіпрські зони, знищує Трускавець. 80% майна було розпродано або просто розкрадено. Всупереч закону, монополіст не допускає до перевірки Державну екологічну інспекцію України», – розповів він.

Сергій Євтушок звернувся до присутніх представників уряду з вимогою не допустити ліквідації Трускавця як курорту, та закликав у супроводі МВС провести відповідні перевірки ПрАТ «Трускавецькурорт».

Теги:  недбалість, Трускавець, перлина, Зникнення

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Категорія: Новини | Переглядів: 633 | Додав: Today | Теги: недбалість, Трускавець, перлина, Зникнення | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1 Victor   (20.01.2018 20:31)
«...всупереч чинному законодавству, Трускавецькою міською владою було передано у приватну власність...».

Тобто, рішенням депутатського корпусу, який складався з депутатів-бізнесменів, всупереч закону віддали народну власність у приватну. Цей процес називається роздержавленням. А його наслідок – офшори, розпродаж, розкрадання, злидні. То що ж тут за Харон розкачує човна?

Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.