Середа, 17.10.2018 | Вітаю Вас , шановний гість | Реєстрація | ВХІД

Турка-жемчужина Карпат ** Turka-the pearl of the Carpathians         В Турці

Новини Турківщини

Головна архіву новин » » 2018 » Січень » 23 » Відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня Соборності України
23.01.2018 (14:50)

   Відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня Соборності України

22 січня – День Соборності України. Сьогодні в актовому залі Турківської музичної школи відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня Соборності України, 99-ї річниці проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки та 100-та річниця прийняття Четвертого Універсалу Української Центральної Ради, який проголошував Українську Народну Республіку “самостійною, ні від кого незалежною, вільною суверенною державою українського народу”.

В заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Микола Яворський, заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило, помічник народного депутата України Андрія Лопушанського Ірина Кіра та мешканці району.

«Варто зазначити, що Українська Народна Республіка проголосила незалежність першою серед нових держав у Східній Європі — раніше, ніж країни Балтії, Польща та Чехія.

Акт об’єднання українських земель в єдину державу 22 січня 1919 року — основоположний документ в історії новітнього українського державотворення. І хоча Акт Злуки в силу об’єктивних та суб’єктивних причин так і залишився лише декларацією, український народ ніколи не втрачав надію, адже народ, який втратив надію, просто зникає» – зазначив у своєму виступі Юрій Лило.

Помічник народного депутата України Андрія Лопушанського Ірина Кіра розповіла про історичне значення подій в Україні на початку ХХ та ХХІ століть. Наголосила, що лише нам, нащадкам великих українців, належить берегти і творити історію своєї держави. А перемога неодмінно прийде.

По закінченню урочистого зібрання виступили творчі колективи району та учні Турківської музичної школи.

.
..

Турківська РДА

Теги:  урочисте, Відбулося, зібрання, України, Соборності, нагоди

Схожі матеріали :

Оцінка--> 
Переглядів: 539 | Додав: Admin | Теги: урочисте, Відбулося, зібрання, України, Соборності, нагоди | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
ВВ-коди       Завантаження зображень Зp

Правила спілкування на сайті
Всі смайли
Код *:
Якщо погано видно код безпеки , натисніть на нього. Він обновиться.